خطیب جمعه شهرستان لالی
قوه قضائیه در برابر مفاسد محکم برخورد کند و از هیچ چیزی نترسد

لالی نیوز:حجت الاسلام گرمسیری با قرائت خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان لالی برای بار دیگر به عنوان امام جمعه موقت لالی منصوب شد .

به گزارش لالی نیوز حجت الاسلام گرمسیری با قرائت خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان لالی برای بار دیگر به عنوان امام جمعه موقت لالی منصوب شد .

وی در خطبه های خود ضمن گرامیداشت شهادت امام حسین علیه السلام و یارانش عنوان کرد ؛ محبت و عشق به امام حسین (ع) توفیقی الهی است که خداوند در سینه ما قرار داده است .

حجت الاسلام گرمسیری در ادامه عنوان کرد: با ورود حجت الاسلام رئیسی جنب و جوش زیادی در جهت مقابله با فساد در قوه قضائیه به وجود آمده است .

وی تاکید کرد : خواست مردم محاکمه دستگاه های نظارتی دولتی هم هست که در زمان خود غفلت کرده و از تخلفات رخ داده غافل شده اند که امروز دستگاه قضایی ورود کرده است .

خطیب جمعه لالی تصریح کرد : از قوه قضائیه می خواهیم در برابر مفاسد محکم برخورد کند و از هیچ چیزی در این راه نترسد.

وی در بخش دیگری به برجام اشاره و عنوان داشت : گام سوم در مقابله با نقض برجام باید محکم برداشته شود چرا که دشمن هیچ وقت امتیازی به ما نخواهد داد و انشالله دولت زمان را از دست ندهد و مجددا فریب دولت های اروپایی را نخورد.

امام جمعه موقت لالی تاکید کرد : آمریکا و غربی هیچ گاه از ما راضی نخواهند شد چرا که آن ها با آرمان های ما مشکل اساسی دارند.


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۸ جمعه ۱۵ شهريور
کدخبر:5086منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۸ پانزدهم شهريورلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-5086.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)