در محل دفتر امام جمعه
سومین نشست (شورای فرهنگ عمومی) شهرستان لالی برگزار شد + عکس

لالی نیوز: سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی با محوریت برنامه های دهه ولایت و امامت و روز مسجد و برنامه ریزی مراسمات محرم و صفر در محل دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز در ابتدای این جلسه بهرام جمالپور رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی و دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان ضمن تبریک عیدغدیرخم و خیرمقدم به اعضاء دستور جلسه را اعلام و مصوبات جلسه قبل را بررسی نمود.

وی در ادامه اعلام نمود که به مناسبت عید غدیرخم  شب شعر ولایت و نمایشگاه عکس و خوشنویسی در ماه محرم و صفر برپا خواهد شد.


حجت الاسلام والمسلمین سید احمدی امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی در این جلسه با اشاره بر ضرورت توسعه و ترویج فرهنگ غدیر خم، اظهار کرد: برنامه های دهه امامت و ولایت در شهرستان باید به نحوی برگزار شود که عموم شهروندان از این برنامه‌ ها بهره مند شوند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان لالی در ادامه بر لزوم برگزاری پرشکوه برنامه های دهه ولایت و امامت در سطح شهرستان تاکید کرد و افزود: ادارات و دستگاه‌ ها با تمام توان همکاری لازم در جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن این مراسمات اقدام نمایند.

از مصوبات این نشست می‌توان به نامگذاری بلوار ورودی شهر بنام بلوار غدیر و ولایت و تغییر نام بلوار آیت الله خامنه‌ای به بلوار امام خامنه‌ای اشاره کرد.

بررسی برنامه های پیش رو برای ایام محرم و تجمعات تاسوعا و عاشورا از موارد مهم دیگری بود که در این نشست مورد بحث و بررسی قرار گرفت .


در ادامه این نشست دیگر اعضاء شورا نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمودند.


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۹ مرداد
کدخبر:5078منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۸ بيست و هشتم مردادلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-5078.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)