انتخابات در لالی ، بیم ها و امیدها

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز خوانندگان محترم این پایگاه خبری می توانند در خصوص انتخابات ، چالش ها ، حساسیت ها و موضوعات مختلف در ارتباط با آن به بیان نظر و مسائل مورد نظر خود بپردازند

گفتنی است به علت داشتن بار حقوقی مسائل مطرح شده کاربران از انتشار هر گونه نام و نشان و عنوانی که مورد شناخت عموم باشد معذوریم .

تاریخ انتخابات در لالی به صورت کلی اعم از برگزاری و انتخاب افراد مختلف در آن مسائل زیادی را پیش روی ما می گذارد که با اندکی تامل می توان از آن درس های زیادی برای سال های پیش رو گرفت.

 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۸۸ پنج شنبه ۱۹ آذر
کدخبر:3318منبع:تاریخ انتشار:۱۳۸۸ نوزدهم آذرلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-3318.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)