امام جمعه شهرستان لالی
پشت صحنه قضایای پاریس اشغال عراق و سوریه توسط غربی هاست/مسلمانان هوشیار باشند

لالی نیوز:امام جمعه شهرستان لالی:آن هایی که دم از حقوق بشر می زنند چرا جنایات 60 تا 70 ساله اسرائیلی ها در حق مردم مظلوم فلسطین را نمی بینند و صدای آن ها در نمی آید اما به محض فعالیت این گروهک تروریستی که دست پرورده خود آن هاست یک عملیات تروریستی انجام داده صدای آن ها در آمده است .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرستان ضمن اشاره به حادثه تروریستی پاریس و محکوم کردن آن اظهار داشت:آن هایی که دم از حقوق بشر می زنند چرا جنایات 60 تا 70 ساله اسرائیلی ها در حق مردم مظلوم فلسطین را نمی بینند و صدای آن ها در نمی آید اما به محض فعالیت این گروهک تروریستی که دست پرورده خود آن هاست یک عملیات تروریستی انجام داده صدای آن ها در آمده است .

حجت الاسلام علوی اصل تصریح کرد : پشت صحنه این قضایا و حوادث که خودشان اجازه آن را داده اند راه اندازی ناتوی نظامی و اشغال دوباره کشور عراق و سوریه است و لذا همه مسلمانان باید در این خصوص هوشیار باشند .

وی تاکید کرد : ملت ایران اسلامی افتخار می کند که در این دوره تنها ملت واقعی مبارز علیه تروریسم است و ما نه تنها سرداران خود را در این راه برای ثبات امنیت کشور و منطقه فدا می کنیم بلکه تا آخرین نفر هم خواهیم ایستاد .

خطیب جمعه شهرستان لالی در ادامه ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت : آنچه مهم است این است که باید روحیه بسیج و بسیجی در کشور نهادینه شود زیرا یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری روحیه بسیجی داشتن در تمام جامعه بوده است چرا که تمام دولت هایی که تاکنون سر کار آمده اند هر موفقیتی داشته اند آن را مدیون سپاه و بسیج می دانستند .

وی در ادامه تاکید کرد : امروزه دشمنان کینه توز انقلاب و ملت از هیچ کس به اندازه سپاه و بسیج نمی ترسند زیرا می دانند این ها هستند که از آرمان های انقلاب و نظام در داخل و خارج از کشور پاسداری می کنند .

حجت الاسلام علوی اصل در ادامه به معضل فروشندگان دوره گرد در لالی اشاره و اظهار داشت : مجموعه شهرداری و شورای شهر باید با اتخاذ زمینه مناسب ، محلی را انتخاب کنند تا به عنوان بازارچه محلی برای دستفروشان باشد و لذا اگر این زمینه برای فروشندگان دوره گرد فراهم شد برخورد با آن ها در سطح خیابان های شهر ایرادی ندارد و البته همه این عزیزان باید در این راستا همکاری کنند تا شهر یک جلوه شهری به خود بگیرد و از هرج و مرج فروشندگان در  نقاط مختلف جلوگیری به عمل آید .

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۴ جمعه ۲۹ آبان
کدخبر:3117منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۴ بيست و نهم آبانلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-3117.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)