جاده های شهرستان لالی و میزان رضایتمندی عمومی از آنها

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز یکی از مهمترین عوامل توسعه و پیشرفت در هر شهر و دیاری وجود راههای ارتباطی مناسب و دسترسی آسان به نقاط مختلف است به طوری که حتی در علم جغرافیا تشکیل برخی از شهرها را معلول وجود راههای ارتباطی در بعضی از نقاط می دانند .

محورهای ارتباطی از کلیدی ترین زیرساخت هایی است که علاوه بر فراهم آوردن انواع امکانات و دسترسی ها موجب رفاه بیشتر مردم و به تبع آن توسعه و پیشرفت در جوامع اجتماعی مختلف میشود.

به همین منظور منطقه آزاد این نوبت را به بحث در خصوص راه ها و جاده های مواصلاتی اعم از روستایی ، شهری و بین شهری قرار داده ایم تا با مشارکت همه شهروندان و صاحب نظران در این خصوص نقاط ضعف و قوتی که در این زمینه وجود دارد بررسی شده و مسئولان و متولیان راه و جاده ها در شهرستان و استان توجهی مناسب به این مقوله مهم در مناطق محرومی مانند لالی داشته باشند.

راه ها در لالی به دو بخش راه های بین شهری و راه های روستایی تقسیم می شوند که متاسفانه در هیچ کدام از این دو بخش اوضاع به نحو مطلوب و مورد رضایت عامه مردم نیست چرا که در بخش راه های روستایی علاوه بر نبود زیرساخت ها و جاده های مناسب در برخی از مناطق حتی دسترسی به سکونت گاه های مردم هم وجود ندارد.

در حوزه راه های بین شهری که یکی از مهمترین دغدغه های مردمی جهت برون رفت از عقب ماندگی و عدم توسعه می باشد خواسته های فراوانی برای مردم لالی وجود داشته که تا حدودی به آرزو مبدل شده اند و توجه به آن ها موجب تغییرات گسترده و توسعه سریع شهرستان لالی خواهد شد.

لذا با وجود این مسائل و حجم انبوه کاری که برای انجام دادن در حوزه راه سازی وجود دارد مخاطبان محترم می توانند نقطه نظرات خود را در جهت تقدیر ،انتقاد ، درخواست و ... در خصوص عملکرد مسئولین در این مکان به اشتراک بگذارند


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۴ سه شنبه ۱ ارديبهشت
کدخبر:2417منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۴ اول ارديبهشتلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-2417.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)