مشکلات شهر از زبان مردم !!!

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز در این نوبت از قسمت ویژه منطقه آزاد این پایگاه خبری قصد داریم با انعکاس خواسته های مردمی ، مشکلات شهروندان و همه مطالباتی که مردم از مسئولین در حوزه های مختلف اداری و اجرایی شهر دارند گامی هر چند کوچک در این زمینه برداریم.

لذا همه مخاطبان این پایگاه خبری و شهروندان محترم می توانند با بیانی مناسب و در کمال رعایت موازین کلامی ، رفع مشکلات ریز و درشت محله ها ، خیابان ها و مناطق محل سکونت خود را از مسئولین و متولیان حوزه های مختلف اجرایی در شهرستان مطالبه کنند و یا حتی چنانچه درخواستی از مسئولین شهرستان داشته در این جایگاه مطرح کرده تا مورد بحث قرار گیرد .

این امیدواری را به مخاطبان عزیز می دهیم که تمامی نظرات و مطالب نوشته شده به سمع و نظر مسئولان رسانده خواهد شد و لذا انتظار می رود از عنوان کردن مسائل نامربوط خودداری و با بیان آگاهانه معضلات و مشکلات شهر روحیه مطالبه گری را در دیگر شهروندان به نحوی موثر زنده کنند .

 


 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۳ چهارشنبه ۳۰ مهر
کدخبر:2106منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۳ سي مهرلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-2106.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)