کیفیت اینترنت در لالی و زمان های بر باد رفته شهروندان

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز از جمله مشکلاتی که در این اواخر و با تغییر روند انجام امور شخصی و اداری از حالت دستی به الکترونیکی و اینترنتی گریبان گیر شهروندان لالی شده و بعضا خیلی ها را هم کلافه کرده است سرعت پایین اینترنت و قطعی های مکرر آن است .

در عصری که تقریبا انجام بخش اعظمی از کارهای شخصی و اداری مردم ، ادارات ، نهاد ها و ارگان های مختلف به کیفیت سرعت اینترنت آن وابسته است ارائه سرویس های اینترنتی در شهرستان لالی به علت ضعف در  زیرساختهای ارتباطی همواره با مشکل رو به رو بوده که این موضوع نه تنها نارضایتی مردم را در پی داشته بلکه موجب اتلاف زمان های زیادی از اوقات مردم در پشت سیستم های رایانه ای برای انجام یک کار کوچک شده است .

نکته مبهمی که وجود دارد مبدا این مشکل است که می تواند هم متولیان عرصه ارتباطات شهرستان باشد و هم شرکت های ارائه دهنده اینترنت در استان اما موضوعی که باید مورد توجه مسئولین شهری قرار گیرد رفع هر گونه مشکلات فیزیکی و زیرساختی در ساختار شبکه ارتباطی و مخابراتی شهرستان است که این گام مهم تا حدود زیادی به بهبود اوضاع کمک خواهد کرد .

هر چند از این سخن ها در این جایگاه و عرصه های گوناگون فراوان زده شده اما این که چه زمانی بهبودی حاصل می شود باید نشست و منتظر ماند  ولذا در این بخش ، منطقه آزاد پایگاه خبری لالی نیوز آماده دریافت هرگونه انتقادات ، پیشنهادات و نظرات مردمی در خصوص این موضوع جهت انعکاس به مسئولین و آحاد جامعه می باشد .

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبان
کدخبر:2015منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۳ بيست آبانلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-2015.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)