بیمارستان امید لالی / امیدهایی که بر باد رفت

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز بیمارستان امید که نامش زنده کننده امید و آرزو در دل هر شهروندی بود از زمان تاسیس خود همواره به عنوان نمادی از مشکلات و محرومیت های شهرستان لالی و مردم آن شناخته می شود ؛ چرایی این موضوع کمبودهای بسیاری است که در این بیمارستان نوساز به چشم می خورد از جمله کمبود پزشک و نیروی متخصص ، عدم فعالیت بخش های مهم بیمارستان ، کمبودهای دارویی و ...

 

هر چند در این اواخر شاهد ارائه خدماتی در حوزه های مختلف و به صورت موقت در این بیمارستان هستیم اما باید عنوان کرد جمعیت شهری ، روستایی و عشایری لالی تنها چشم امیدشان به این بیمارستان دوخته شده است که متاسفانه غالب مراجعه کنندگان به این مرکز درمانی پس از نتیجه نگرفتن در این بیمارستان در نهایت امورات درمانی خود را در شهرستان های مجاور پیگیری می کنند .

این ضعف و کمبودها درحالی موجب بروز نارضایتی هایی درسطح شهرستان شده است که اکثر مسئولین شهرستان و حتی استان هم به خوبی بر این کمبود ها اشراف و آگاهی دارند اما چرا تا اکنون نتیجه قابل قبولی از پیگیری این مسئولین عاید مردم نشده است سوالی است که پاسخ آن را بر عهده ی مخاطبان منطقه آزاد این پایگاه خبری گذاشته ایم .

 

 

منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۳ چهارشنبه ۱۶ مهر
کدخبر:1837منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۳ شانزدهم مهرلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-1837.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)