نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما برای شورای شهر لالی !!!

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز با گذشت بیش از یک سال از عمر کاری اعضای محترم شورای شهر و وجود نظرات مختلف در خصوص عملکرد و فعالیت آنها بخش ویژه منطقه آزاد پایگاه خبری لالی نیوز فرصتی را فراهم آورده تا مخاطبان عزیز بتوانند به صورت مستقیم با اعضای شورای شهر ارتباط برقرار کرده و مطالب خود اعم از انتقادات ، پیشنهادات ، نظرات و هر سخنی را که در کارکرد این شورا تاثیر مثبت خواهد داشت درج نموده تا رابطه ای دو سویه و تعاملی بین مردم و اعضای شورای شهر ایجاد شده و با این امید که اعضای محترم شورای شهر از نظرات مناسب و قابل استفاده شهروندان بهره برداری های کافی را به عمل بیاورند  .

گفتنی است تنها نظراتی درج می شوند که فارغ از هر گونه حب و بغضی در جهت یاری دادن و مشورت دادن از طریق بیان نقاط ضعف و قوت و ارائه راهکارها ارائه شده باشند .

 

 

 


منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۳ سه شنبه ۱ مهر
کدخبر:1786منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۳ اول مهرلینک خبر: http://www.www.lalinews.ir/Pages/News-1786.aspx
(طراحی و تولید ، الفبای ایده برتر)