۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور  | 2020 September 19
کد مطلب: 5197   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ چهارشنبه ۸ مرداد ساعت 03:31 نسخه چاپی
در مناطقی صعب العبور

حریق دوباره درجنگلهای زاگرس/بلوط های باباروزبهان اسیر آتش + عکس

لالی نیوز:سریال ادامه دار آتش سوزی ها در مراتع و جنگلهای لالی این بار بخشی از مراتع و درختان منطقه بردگژدی باباروزبهان را دچار حریق کرد.

به گزارش لالی نیوز در ادامه  آتش سوزی ها در مراتع و جنگلهای لالی این بار بخشی از مراتع و درختان منطقه بردگژدی در منطقه توریستی و زیارتی باباروزبهان دچار حریق شد.

گفتنی است این آتش سوزی با تلاش نیروهای منابع طبیعی و گروه های مردمی که این روزها تنها دلسوزان عرصه های جنگلی هستند مهار شد.

آتش سوزی مراتع و جنگل ها در ماه های گذشته مساحت بسیار زیادی را از مراتع و جنگل های شهرستان لالی به نابودی کشانده که متاسفانه در لالی هم مانند همه مناطق زاگرس نشین که طبیعت زاگرس در آن ها طعمه آتش شده است تدبیر و تجهیز مناسبی صورت نگرفته است و معدود افرادی به جهت مسئولیت و دلسوزی در این عرصه تنها مدافعان و دلسوزان حفاظت از منابع طبیعی شده اند .

نیروهای منابع طبیعی در شهرستان لالی در ماه های اخیر که گرمترین ایام سال را تجربه می کنیم با حضور در ارتفاعات و مناطق مختلف شهرستان و با کمترین امکانات کمر به حفظ درختان و عرصه های جنگلی بسته اند و البته تلاش های این نیروهای خدوم موجب نجات بخش زیادی از طبیعت نیز شده است .

برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :