۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر  | 2020 December 3
کد مطلب: 5181   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱ خرداد ساعت 22:55 نسخه چاپی
در پی افزایش آمار مبتلایان به کرونا در لالی

فرماندار شهرستان لالی از برقراری دوباره محدودیت ها در جهت جلوگیری از شیوع کرونا خبر داد

لالی نیوز:به دنبال افزایش ناگهانی آمار مبتلایان به کرونا و احتمال بالا رفتن آمار در روزهای آینده ستاد کرونا شهرستان لالی در اقدامی سریع تصمیمات جدید خود را اعلام کرد.

به گزارش لالی نیوز به دنبال افزایش ناگهانی آمار مبتلایان به کرونا و احتمال بالا رفتن آمار در روزهای آینده ستاد کرونا شهرستان لالی در اقدامی سریع تصمیمات جدید خود را اعلام کرد.

فرماندار شهرستان لالی اعلام کرد : همه محدودیت هایی که در ایام نوروز در مناطق گردشگری اعمال شده بود از فردا دوباره برقرار خواهند شد .

وی تاکید کرد: تردد به مناطق گردشگری ممنوع و نیروی انتظامی با افرادی که در حاشیه رودخانه ها از جمله چم شور و تراز و ... باشند برخورد و خودروهای آن ها توقیف خواهد شد.

گودرز ترکی زاده تصریح کرد : ورودی منطقه گردشگری آرپناه مسدود خواهد شد و هر گونه تردد تفریحی با بازگشت مواجه خواهد شد.

وی در ادامه اعلام کرد : فعالیت کلیه اصناف غیر ضرور از روز شنبه تعطیل و بازار با محدودیت تردد همراه خواهد بود و صرفا اصناف ضروری مجاز به فعالیت خواهند بود .

فرماندار لالی عنوان کرد : مردم از تردد غیر ضروری خودداری و از شرکت در تجمعات به شدت پرهیز کنند و با رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی یاری گر کادر درمانی شهرستان باشند.

وی در ادامه هشدار داد: علی رغم تمام تاکیدات قبلی و عدم رعایت مناسب از سوی برخی از شهروندان ، برگزاری مراسمات شادی و عزا در سطح شهر در نهایت منجر به وضعیت فعلی و قرمز سلامت در لالی شده است ، لذا کلیه شهروندان مطلع باشند برخوردهای نیروی انتظامی با برگزار کنندگان تجمعات و مراسمات مختلف به مراتب جدی تر از قبل خواهد بود.

گودرز ترکی زاده در پایان اعلام کرد : تصمیمات جدید ستاد کرونا در شهرستان لالی در خصوص مسدود کردن ورودی شهر در صورت تداوم وضعیت قرمز در شهرستان در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :