۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر  | 2020 December 3
کد مطلب: 5176   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ساعت 01:44 نسخه چاپی
سرپرست اداره فرهنگ وارشاداسلامی تشریح کرد

فعالیت کانون‌ های فرهنگی مساجد شهرستان لالی در ماه رمضان و مقابله با کرونا

لالی نیوز: سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی با بیان اینکه کانون‌های مساجد لالی در طول سال و در مناسبت‌های مختلف اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلفی می‌کنند گفت: در ماه رمضان و مقابله با شیوع ویروس کرونا نیز این کانون‌ها مشارکت خوبی داشته‌اند.

به گزارش لالی نیوز بهرام جمالپور  با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های مساجد شهرستان لالی اظهار کرد: در این شهرستان 17 کانون فعالیت می‌کند که از این تعداد پنج کانون شهری و 12 کانون روستایی است.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی با بیان اینکه این کانون‌ها در طول سال و در مناسبت‌های مختلف اقدام به برگزاری برنامه‌های مختلفی می‌کنند افزود: در ماه رمضان و مقابله با شیوع ویروس کرونا کانون‌های مساجد لالی مشارکت خوبی داشته‌اند.

وی اضافه کرد: کانون‌های مساجد لالی در بحث مقابله با کرونا از همان آغاز شیوع این بیماری برنامه‌هایی را با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان انجام دادند از جمله می‌توان به توزیع 2 هزار ماسک و مواد ضدعفونی میان اقشار کم‌درآمد اشاره کرد.

جمالپور تولید روزانه 200 ماسک توسط کانون امیرالمؤمنین (ع)، ضدعفونی کردن معابر، ساخت 2 کلیپ در خصوص پویش «در خانه بمانیم»، مسابقه نقاشی «بهار ظهور» با موضوع ولایت امام زمان (عج) در نیمه شعبان و پویش «به یاری خدا کرونا را شکست می‌دهیم» را از دیگر اقدامات کانون‌ها دانست.

وی تصریح کرد: کانون صداقت مسجد صاحب‌الزمان (عج) لالی نیز 500 بسته مواد غذایی را تهیه و میان نیازمندان توزیع کرد و علاوه بر آن در بحث کمک مؤمنانه نیز 300 بسته غذایی دیگر را نیز به اقشار کم‌درآمد و محروم اهدا کرد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی به برنامه‌های ماه رمضان توسط کانون‌های مساجد اشاره کرد و اذعان داشت: امسال با توجه به شیوع کرونا برنامه‌های ماه رمضان بیشتر از طریق فضای مجازی انجام می‌شود.

وی از کتابت دعای جوشن کبیر توسط کانون غدیر و نمایشگاه اسماءالحسنی خبر داد و ابراز کرد: محفل انس با قرآن، مسابقه قرائت قرآن، مسابقه احکام به صورت پرسش و پاسخ در فضای مجازی و ... از دیگر برنامه‌هایی است که توسط کانون‌ها اجرا می‌شود.برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :