۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر  | 2020 December 3
کد مطلب: 5174   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ساعت 01:28 نسخه چاپی
از کمک های مردمی تا پیگیری مسئولین

وقتی همه برای کمک به کودک آسیب دیده در سانحه آتش سوزی پای کار آمدند + عکس

لالی نیوز:چه سخت است، که دختر باشد و تحمل این وضعیت را با خود حمل کند تا بزرگ شود، اما اگر که دستان یاری گر شما عزیزان نوع دوست به یاری خدا کمک کنند، این کودک با حمایت شما زیبایی خود را بدست خواهد آورد .

به گزارش لالی نیوز انتشار تصاویر دردناک از سوختگی یک کودک اهل شهرستان لالی، در حادثه آتش سوزی که دچار صدمات شدیدی شده و نیاز به عمل جراحی صورت و زیبایی دارد در روزهای گذشته شهروندان و مسئولان فراوانی را برای حل این مشکل پای کار آورده است.

• در سال گذشته ۱۳۹۸ این دختر بچه که به همراه پدر و برادر کوچک خود در حین سوخت گیری خودرو دچار آتش سوزی و سوختگی شدید شد، پس از بستری دربیمارستان و کاهش درد و رنج سوختگی، اکنون باید درد و رنج روحی و روانی ناخواسته را تحمل بک

به دنبال انتشار این خبر سیلی از کمک های مردمی به صورت حضوری و غیر حضوری برای این کودک سرازیز شده و مردم در شهرستان لالی و البته سایر شهرها با همدردی و کمک های مالی تلاش خود را برای بازگشت لبخند به صورت این کودک معصوم در ابعاد مختلفی به نمایش گذاشتند .

در این میان اما اعلام رسمی دکتر شریعتی استاندار خوزستان مبنی بر دستور به رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان جهت رایگان کردن و هماهنگی عمل های زیبایی این کودک در بیمارستان سوانح سوختگی آیت الله طالقانی اهواز جلوه ای دیگر از حمایت مسئولان و همدری آن ها را با این کودک دردکشیده به نمایش گذاشت.

گرد آفرید خدری کودک 4 ساله اهل شهرستان لالی امروز کمک های زیادی را پیش روی خود می بیند و امیدوار است همه این اتفاقات خوب به برگرداندن لبخند زیبای او ختم شود تا مانند همه دوستان خود از کودکی خود لذت ببرد .


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :