۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۰ فروردين  | 2020 April 8
کد مطلب: 5126   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۴ اسفند ساعت 11:50 نسخه چاپی
امام جمعه موقت لالی؛

باید یک مجلس سالم و قوی داشته باشیم/خروجی انتخاب ما اثر بین المللی دارد

لالی نیوز:نماز جمعه این هفته شهرستان لالی که همزمان با برگزاری انتخابات بود و در مسجدالنبی شهرستان لالی و به امامت حجت الاسلام و المسلمین جعفری اقامه شد .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه موقت لالی در بخشی از خطبه های خود به انتخابات مجلس اشاره و عنوان کرد : به فرموده رهبر عزیز انتخابات یک تکلیف شرعی و روز احقاق حقوق ملت است و مانند نماز یک امر واجب است به طوری که اصل انتخابات در برخی  از کشورها به واسطه اهمیتی که دارد اجباری است .

وی در ادامه اظهار داشت :‌امروز ما بر کرسی قضاوت نشسته ایم و خروجی انتخاب ما اثر بین المللی دارد و باید یک مجلس سالم و قوی داشته باشیم تا بر عملکرد تمام دستگاه ها اثر مثبت داشته باشد .

حجت الاسلام جعفری تصریح کرد : قوانین مجلس هستند که ‌در حوزه های مختلف ریل گذاری می کنند و مهمترین حضور و مشارکت مردم در این مسئله شرکت در انتخابات است .

وی در ادامه به کودتای انگلیسی رضاخان اشاره و بیان کرد : انگلیس همواره در کشور ما نقشی خبیث داشته است به طوری که جداکردن افغانستان و بحرین از ایران ؛‌ایجاد انحراف در جنبش مشروطه ؛ کودتای 28 مرداد و حتی فتنه 88 ؛ همواره با دخالت انگلیس همراه بوده است .

خطیب جمعه شهرستان لالی در بخش دیگر سخنان خود اظهار داشت :‌امروز ما هرجا که دنبال رو مکتب شهدا وامام بودیم در اوج عزت بودیم و انشاالله نتیجه این انتخابات سرافرازی ایران اسلامی باشد .

وی در انتهای سخنان خود به آغاز ماه مبارک رجب اشاره و عنوان کرد :‌ در روز قیامت ندا می زنند کجا هستند رجبیون که دارای چهره های درخشان ؛ تاج پادشاهی به همراه فرشتگان هستند که نتیجه گرامیداشت ایام ماه رجب است .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :