۱۳۹۹ دوشنبه ۵ خرداد  | 2020 May 25
کد مطلب: 5091   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۷ شهريور ساعت 20:39 نسخه چاپی
در حرکتی جالب

(نوستالژیک هایی) در مسیر عابران / خلاقیتی دوباره از سرپرست شهرداری لالی + عکس

لالی نیوز:در حالی که این روز ها خبرهای خوبی از شهرداری لالی به گوش نمی رسد یک اتفاق کوچک و زیبا در شهر کمی حال مردم را بهتر کرده است .

به گزارش لالی نیوز در حالی که این روز ها خبرهای خوبی از شهرداری لالی به گوش نمی رسد یک اتفاق کوچک و زیبا در شهر کمی حال مردم را بهتر کرده است .

سرپرست جدید شهرداری که مدت کوتاهی است فعالیت خود را آغاز کرده با همه مشکلاتی بر سر راه خود می بیند با همکاری هنرمند خوش دست شهرستان (البرزنوبخت) اقدام به طرح نقاشی های کتاب های قدیمی دبستان بر روی جعبه های مخابراتی در خیابان های اصلی شهر کرده است .

پژمان حاجت پور که دومین دوره سرپرستی خود را در شهرداری لالی تجربه می کند مانند دوره نخست خود فعالیت های زیباسازی خود را با کمک هنرمندان آغاز کرده تا گام هایی هر چند کوچک برای زیباسازی فضای شهری بردارد .

مردم شهر امیدوارند شورای شهر و شهرداری لالی هر چه زودتر وضعیت خود را مشخص کرده و در راستای رسیدگی به مشکلات شهری شهروندان و حقوق عقب افتاده  کارکنان شهرداری اقدام کنند .

 
برچسب ها : ,


عبداله ۱۳۹۸/۶/۳۰
با سلام و دعای خیر لالی به همچین فضا سازی نیاز داشت . اما این را نیز باید خاطر نشان کرد که این گونه کارها فصلی است و می طلبد نوبه ای به روز شوند . بع عنوان یک شهرونداز خلاق این ایده نیز تشکر می کنم
صصص ۱۳۹۸/۶/۳۱
درود به شهردار محترم خدای هر با مسول شدی شگفتی جدیدی خلاق کردید.. درود بر نقاش و هنرمند شهرمان البرز نوبخت
سلام برادر خوبم اقا البرز عزیز کاری بسیار زیبا انجام دادید پیروز و سزبلند باشید عضو کوچک جامعه ی هنری لالی سید ستار فاطمی
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :