۱۳۹۹ يکشنبه ۱۹ مرداد  | 2020 August 9
کد مطلب: 4708   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ سه شنبه ۳ بهمن ساعت 02:16 نسخه چاپی
آیت الله فرحانی در لالی

استانی که نان وثروت کشور و مردم راتولید می کند حق بیشتری از اعتبارات دارد/دولت هاتوجه کافی به خوزستان ندارند/باید سهم خوزستان را از اعتبارات بالا برد + تصاویر

لالی نیوز:یادواره شهدای ۲۱ دی شهرستان لالی امشب و پس از اقامه نماز معرب و عشا در محل مسجدالنبی (ص) و با حضور مردم ، مسئولان و خانواده های شهدا برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز یادواره شهدای ۲۱ دی لالی امروز و با حضور پرشور مردم انقلابی شهرستان لالی برگزار شد .

آیت الله فرحانی عضو مجلس خبرگان رهبری مهمان و سخنران ویژه این برنامه بود که در خصوص مسائل مختلف به ایراد سخن پرداخت.وی در آغاز سخنان خود با گرامیداشت حماسه ۲۱ دی مردم لالی از برگزارکنندگان این یادواره تقدیر کرد.

وی در ادامه اظهار داشت : باید به این شهر و مردم قهرمان آن افتخار کرد چرا که پس از قیام ۱۹ دی ماه مردم قم آن ها هم به صحنه آمده و در حمایت از امام راحل قیام کردند و لذا این روز باید در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شده تا برای همه شناخته شده باشد .

آیت الله فرحانی در ادامه با اشاره به مشکلات استان خوزستان عنوان کرد : خوزستان قبل از انقلاب امکانات  فراوانی داشت اما جنگ تحمیلی خسارات فراوانی به آن وارد کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به برنامه توسعه مقام معظم رهبری برای خوزستان تصریح کرد: دستورات مقام‌معظم رهبری از سال ۷۵ و در به مدت ۲۰ سال در د لت های مختلف انجام نشده است و اگر این کارها پیگیری میشد در حال حاصر خوزستان هیچ مشکلی نداشت.

وی تاکید کرد : خوزستان در حال تبدیل شدن به نمکزار است و دولت ها توجه کافی به این استان ندارند و این در حالی است مردم در این استان همواره پاسدار خون شهدا هستند .

آیت الله فرحانی در انتها تاکید کرد : باید سهم خوزستان را از اعتبارات بالا برد چرا که استانی که نان و ثروت کشور و مردم را تولید می کند حق بیشتری از اعتبارات دارد .
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :