۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد  | 2020 August 6
کد مطلب: 4700   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۴ دي ساعت 03:07 نسخه چاپی

رسانه های خبری شهرستان لالی از نگاه مردم

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز همانگونه که رسالت اصلی یک رسانه نقدهای سازنده در راستای اعتلای جوامع بشری است هر نوع رسانه ای به فراخور فعالیتی که ارائه می دهد نیازمند نقد درونی نیز می باشد 

نقد رسانه ها می تواند خیلی از مشکلات آن ها را مرتقع و آن ها را در ارائه اخبار و مسائل مختلف به مخاطبان خود یاری دهد . از این رو مناسب دبده ایم تا در این قسمت و برای این نوبت ؛ رسانه های خبری شهرستان لالی موضوعی برای نقد مخاطبان دنیای فضای مجازی باشد . به این امید که نقد های سازنده مخاطبان یاری گر همه فعالان عرصه خبر و مطبوعات شهرستان لالی در روزهای پیش رو باشد .

 برچسب ها : ,


امیررضا ۱۳۹۷/۵/۲۶
چطور‌به‌کانال‌لالی‌نیوز‌بپیوندم
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :