۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد  | 2018 May 25
کد مطلب: 4606   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ شهريور ساعت 17:50 نسخه چاپی
در جلسه شورای شهر

شهردار جدید شهر لالی مشخص شد/رای اکثریت شورا به گزینه مورد نظر + تصاویر

لالی نیوز:در جلسه امروز شورای شهر برای تعیین شهردار ، گزینه نهایی جهت تصدی سمت شهردار جدید لالی امروز معرفی شد .

به گزارش لالی نیوز در این جلسه که در محل شورای شهر لالی و برخلاف جلسات گذشته به صورت کامل و با حضور تمام اعضا برگزار شده بود شورای شهر لالی با رای به شاپور اباذری ایشان را به عنوان گزینه نهایی جهت تصدی سمت شهردار معرفی و به منظور طی روال اداری و قانونی به مقامات مافوق ارجاع دادند.

در این جلسه شاپور اباذری توانست با کسب 4 رای موافق (سعادت حیدری،علیرضا هزاریان،شاپور اباذری و علی حسین خدری) به عنوان شهردار معرفی شود .

همچنین در همین جلسه شورای شهر مصوب کردند که تا تایید و صدور حکم مسئولیت شاپور اباذری به عنوان شهردار جدید لالی مهندس پژمان حاجت پور به عنوان سرپرست عهده دار امور مربوطه در شهرداری باشد .

در صورت تایید شاپور اباذری به عنوان گزینه نهایی شهرداری لالی و با توجه به کم شدن یکی از اعضای شورای شهر نفر ششم و علی البدل شورا یعنی محمد خدری به این مجموعه افزوده خواهد شد .


برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

...... ۱۳۹۶/۶/۲۵
سلام . کاش شورای جدید ذره ای ، فقط ذره ای جسارت و شهامت از خود نشان میدادند و با انتخابی شجاعانه پژمان حاجت پور را بعنوان شهردار انتخاب میکردند تا به مردم ثابت کنند این شورا دغدغه ی مبارزه با فساد( فسادِ ریشه دوانده) در شهرداری را دارد ولی ظاهرن ما خودمان شهردار (( پاک و زحمتکش و کاری)) نمیخواهیم، برای برادر اباذری در این راه خطیر آرزوی توفیق و سربلندی دارم
فرزاد ۱۳۹۶/۶/۲۸
با سلام ای آقا این هم روی بقیه درد های شهر ما بدون تخصص / بدون مدرک مرتبط / بدون سابقه مدیریتی واقعا قحطی اومده واقعا باید بریم بمیریم وقتی که با تعصب طایفه ای نماینده انتخاب میکنیم وانتظار ترقی و پیشرفت برای شهر را داشته باشیم
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :