۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد  | 2018 May 25
کد مطلب: 4601   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ دوشنبه ۱۳ شهريور ساعت 21:37 نسخه چاپی
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در لالی

برای لالی برنامه ریزی 3 ساله داریم/لالی به خاطر کمبود ها خیلی از استعدادها را از دست داد

لالی نیوز:مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان تصریح کرد : لالی به خاطر کمبودها خیلی از استعدادها را از دست داد و فرصت شکوفایی را از آن ها گرفت ولی ما برنامه ریزی کرده ایم که در سه سال آینده اوضاع ورزش در لالی همواره رو به جلو و توام با پیشرفت و تجهیز امکانات باشد .

به گزارش لالی نیوز مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان در سفر به لالی در مراسم تقدیر از جامعه ورزشی این شهرستان به بیان برخی از مسائل و برنامه های این حوزه در لالی پرداخت .

وی در همین خصوص اظهار داشت : لالی منطقه ای است که استعداد های زیادی داشته و دارد و همه ما هم آن ها می شناسیم و این استعدادها تا امروز نیاز به یک برنامه ریزی مناسب داشتند.

افشین حیدری اظهار داشت : همه ما باید بدانیم که فعل اول خواستن مطالبه گر بودن است و باید در حوزه ورزش به سمت و سوی تاسیس سمن هایی برویم که بتوانند با جذب اعتبارات مناسب در زمینه ورزش و جوانان گام های موثری بردارند .

وی عنوان کرد : خانه جوان شهرستان لالی در سال جاری عملیات احداث آن آغاز خواهد شد و اعتبار ساخت این خانه جوا به طور کامل توسط مهندس ظاهری نماینده شهرستان جذب شده که باید عنوان کرد ایشان یکی از موفقترین نمایندگان خوزستان بوده است .

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در ادامه تصریح کرد : لالی به خاطر کمبودها خیلی از استعدادها را از دست داد و فرصت شکوفایی را از آن ها گرفت ولی ما برنامه ریزی کرده ایم که در سه سال آینده اوضاع ورزش در لالی همواره رو به جلو و توام با پیشرفت و تجهیز امکانات باشد .

وی با اشاره به این که در لالی ظرفیت بالایی برای بازی های بومی و محلی وجود دارد از روند تکمیل ساختمان خوابگاه ورزشکاران خبرداده و تاکید کرد : خانه جوان شهرستان لالی امسال احداث می شود .

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنید

 
برچسب ها : ,


ورزشکار ۱۳۹۶/۶/۱۳
چه فایده این همه مدیر کل و نماینده وقت گذاشتند اومدن لالی اقایون همیشه در صحنه هم که معلوم نشد ورزشکارند . بازاری هستند . فرهنگی هستند .ادعای ریاست اموزش و پرورش دادند ادعای ریاست ورزش رو دارند ادعای شهردار رو دارند ادعای سرپرستی بانک رو دارند باز آبروی این شهر رو برند بجایی اینکه مطالبه گر سخت افزار های مورد نیاز باشند مطالبه گر صندلی ها و سود شخصی بودند و به ورزش هم دخالت کردند.. تو رو قرآن بزارید به درد خودمون بمیریم ما ورزشکاریم هم ریاست خوبی داریم هم مربی های خوب و با اون چیزی که داریم افتخار کسب میکنیم فقط مشکل اینجاست این ریاست به شما پیمانکاری سالن اجاره ایی و باج نمیتونه بده و شما مراسم تجلیل ما ورزشکاران واقعی رو بهم میریزید
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :