۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد  | 2018 May 25
کد مطلب: 4598   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ شنبه ۱۱ شهريور ساعت 18:13 نسخه چاپی
در جلسه شورای شهر لالی

بلاتکلیفی تعیین شهردار با غیبت دوباره اعضای شورای شهر/فرصت سوزی شورا و غفلت از مطالبه مردم

لالی نیوز:دومین جلسه شورای شهر لالی با موضوع تعیین شهردار امروز در محل ساختمان شورای شهر لالی برگزار شد . سومین جلسه شورای شهر که دومین جلسه تعیین شهردار بوده با غیبت نفرات اول و پنجم منتخب مردم در انتخابات عملا قانونمندی خود را برای تعیین شهردار از دست داد .

به گزارش لالی نیوز امروز شورای شهر جدید لالی برای دومین بار تلاش خود را در ماراتن تعیین شهردار لالی به کار گرفتند اما نتیجه ای بیشتر از جلسات پیشین عاید آن ها نشد .

در حالی که اکثر شوراهای شهر در کشور و استان در موضوع انتخاب شهردار به نتیجه رسیده اند اما متاسفانه این موضوع در لالی در پیچ و خم مسائل سنتی و بعضا قومی گرفتار شده است و به نظر می رسد منتخبان مردم برخی از مطالبات عامه مردم را فراموش کرده اند . 

شهر لالی در حالی روزهای بلاتکلیف و بدون شهردار را به سر می برد که حضور یک شهردار توانمند می تواند همه فرصت های از دست رفته روزهای گذشته را جبران کند .

در همین راستا باخبر شدیم که دومین جلسه شورای شهر در جهت تعیین شهردار در محل شورای شهر تشکیل شده و اعضا برای بررسی نهایی گزینه های پیشنهادی جلسه رسمی خواهند داشت .

امروز سومین جلسه شورای شهر که دومین جلسه تعیین شهردار بوده با غیبت نفرات اول و پنجم منتخب مردم در انتخابات عملا قانونمندی خود را برای تعیین شهردار از دست داد .

فرصت سوزی منتخبان مردم در تعیین شهردار در حالی وارد مراحل پیچیده خود می شود که مردم شهر همچنان در انتظار معرفی شهردار و متولی امورات شهر خود هستند .

مسئله تعیین شهردار در حال حاضر با بروز شکاف و اختلاف نظر در بین اعضای شورای شهر می تواند روز به روز اوضاع وخیم تری را به شهر تحمیل کند و لذا ضرورت دارد مقام اجرایی اول شهر یعنی فرماندار شهرستان با ورود به این موضوع از طولانی شدن این مسئله و مسائل بعدی پیش گیری به عمل بیاورد .

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


همشهری ۱۳۹۶/۶/۱۱
کاش علت غیبت دو نفر دیگر اعضای شورا را مینوشتید . همیشه یه طرفه با قاضی نروید .
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :