۱۳۹۷ جمعه ۴ خرداد  | 2018 May 25
کد مطلب: 4596   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ شهريور ساعت 13:23 نسخه چاپی

درادامه برنامه های هفته دولت/مرکزخدمات جامع سلامت روستایی سلطان آباد لالی افتتاح شد+عکس

لالی نیوز:در آخرین روز از هفته گرامیداشت دولت واحدهای ال دی ار بلوک زایمان طبیعی بیمارستان امید و مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سلطان آباد با حضور مسئولین اجرایی شهرستان و نمایندگانی از دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز افتتاح گردید‌.

به گزارش لالی نیوز مدیر شبکه بهداشت و درمان لالی در حاشیه ی این افتتاحیه با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت ۸ بسته ی خدمتی در حوزه ی درمان داشته که یکی از آن ۸ بسته  ترویج زایمان طبیعی می باشد که برای رواج زایمان طبیعی بایستی بستر و امکاناتی فراهم گردد که ساخت بلوک های زایمانی ال دی آر و تبدیل بلوک های  زایمانی سنتی به بلوکهای زایمانی ال دی ار ( واحدهای تک نفره ی زایمان ) یکی از آن بسترهای لازم می باشد .  

صادق سعیدی  اعلام کرد : اعتبار هزینه شده جهت ساخت و تجهیز این سه واحد ال دی آر بلوک زایمان 380 میلیون تومان و در مساحت ۱۵۰ مترمربع می باشد. 

همچنین در حاشیه ی افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت روستایی سلطان آباد دکتر ضیغمی معاون فنی مرکز بهداشت استان گفت : یکی از اهداف مهم حوزه ی سلامت توسعه ی واحدهای  ارائه خدمات در مناطق محروم و کمتر برخوردار می باشد.

ایشان ساخت این مرکز را نیاز مبرم جمعیت ساکن در منطقه دانست و بیان کرد تلاش ما این است که عدالت در سلامت که یکی از اصول مراقبتهای بهداشتی اولیه است و آنهم بردن خدمات به نزدیکترین محل زندگی مردم به منظور دسترسی آسان به خدمات است محقق شود .

وی در پایان از خیر اهدا کننده ی زمین ساخت مرکز نیز قدردانی کرد.

 

برای عضویت در کانال تلگرامی لالی نیوز روی تصویر زیر کلیک کنیدبرچسب ها : ,


نظر ۱۳۹۶/۶/۱۰
لام اگه مثل سونوگرافی پارسال که افتتاح و راه ا ندازی شد و متوقف نشه و خاک نخورند خوبه
صیفوری ۱۳۹۶/۶/۱۰
سلام_ جناب خراسانی لالی چندین روستا با نام «سلطان آباد داره» کدوم روستاست؟
سلام ۱۳۹۶/۶/۱۱
سلام سونوگرافی چی شد ؟؟؟
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :