۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد  | 2020 August 6
کد مطلب: 4141   تاریخ انتشار : ۱۳۹۵ جمعه ۳۰ مهر ساعت 23:53 نسخه چاپی

مشکلات شهر از زبان مردم !!!2

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز در این نوبت از قسمت ویژه منطقه آزاد این پایگاه خبری قصد داریم با انعکاس خواسته های مردمی ، مشکلات شهروندان و همه مطالباتی که مردم از مسئولین در حوزه های مختلف اداری و اجرایی شهر دارند گامی هر چند کوچک در این زمینه برداریم.

لذا همه مخاطبان این پایگاه خبری و شهروندان محترم می توانند با بیانی مناسب و در کمال رعایت موازین کلامی ، رفع مشکلات ریز و درشت محله ها ، خیابان ها و مناطق محل سکونت خود را از مسئولین و متولیان حوزه های مختلف اجرایی در شهرستان مطالبه کنند و یا حتی چنانچه درخواستی از مسئولین شهرستان داشته در این جایگاه مطرح کرده تا مورد بحث قرار گیرد .

این امیدواری را به مخاطبان عزیز می دهیم که تمامی نظرات و مطالب نوشته شده به سمع و نظر مسئولان رسانده خواهد شد و لذا انتظار می رود از عنوان کردن مسائل نامربوط خودداری و با بیان آگاهانه معضلات و مشکلات شهر روحیه مطالبه گری را در دیگر شهروندان به نحوی موثر زنده کنند .

 


 برچسب ها : ,


ببب ۱۳۹۵/۸/۴
آسفالت آسفالت اسفالت...
میر ۱۳۹۵/۸/۴
مدیران نالایق و بی هنر، مردمان سر در برف کرده... لیاقت ما همین است و بس.. چند وقت دیگه هم انتخابات شوراست..!
یاس ۱۳۹۵/۸/۷
سلام ؛ خیابان 18 متری خلیج‌فارس واقع در روبروی اداره آب لالی و منتهی به پارک شهروند حتی یک آسفالت اولیه هم ندارد و کوچکترین تردد خودروها منجر به برخاستن گرد و غبار غلیظ می شود و ساکنان این خیابان به سختی در چنین فضایی زندگی می کنند؛ خطاب به مردم: خواهشمندم که همه عزیزانی که این پست را می خوانند به درگاه خداوند دعا کنند تا انشاءالله امسال شاهد بارندگی های خوبی در منطقه باشیم و مشکل گرد و غبار ما، که به سختی در اینجا حتی نفس می کشیم(زندگی کردن که به جای خود..)، برطرف شود. از همه سپاسگزارم.. خطاب به مسئولین: ما چندین سال است که با این مسئله و مشکلات تنفسی متعاقب آن سر می کنیم، به خدا این مسئله دیگه ریزگرد های سرزده که از عراق و عربستان می آیند، نیست که کنترل و جلوگیری از آن، از دست ما خارج باشه یه آسفالت و تمام..
رضایی ۱۳۹۵/۸/۷
شکرخداهمه چی روبراهه.مشکلی نیست.
نقش جهان ۱۳۹۵/۸/۱۳
همانطور که همه در این چند روز متوجه شدیم خدا رو شکر هیچ مشکلی برای مطرح کردن وجود ندارد( فضل خدای را که تواند شمار کرد ، یا کیست آنکه شکر یکی از هزار کرد) خدایا قَسَمت میدهیم دست این مسئولان با ارزش هزار میلیاردی کشوری و مسئولین شهرستانی که برای کار کردن شب و روز ندارند و از آسایش خود و خانواده هایشان در جهت خدمت به همشهریان مستضعفشان گذشته اند را از سر ما کوتاه مفرما .
جواب یاس ۱۳۹۵/۸/۱۶
هرخبری میزنن یه نفربااسماس مختلف هس مسنویسه خلیج فارس اسفالت نداره برا همینه که پیشرفت نمیکنیم هی فقط خیابان خودشو میبینه اونهمه دوروبرت آسفالت نیست مال شماهم یکیش اه اه اه
دانش آموز ۱۳۹۵/۹/۱۰
باسلام.خیلی جالبه واسم که بعضیا راحت . ادعایه عدم پیشرفت رو صادر میکنن واسه شهرستان عزیزمون،وقتی از عدم پیشرفت بگیم،یعنی ایجاد موج و جو دلسردی در همه،اینطور نیست،پیشرفت هست،اگر چه کم است...اینکه شخصی گفته طرف همش میگه خلیج فارس و مشکله خودشو میبینه و همینه که پیشرفت نمیکنیم،نادانسته چند موضوع رو مطرح کرده که اشتباهه...یک برچسب عدم پیشرفتو به لالی زده.که اشتباهه.دو،گفته مشکل خودشو...درصورتی که خیابان خلیج فارس قطعا یک سکنه ندارد و ایشون قطعا برای همه ی اهالی و من جمله خودش وقت گذاشته و اینکارو کرده،و کارایشون بسی صحیح تر از کار شماست،که،بدون تفکرنظر داده اید.امید است همه باهم،موافق هم،بکوشیم،جهت از بین بردن مشکلات که در همه ی جامعه ها وجود دارد...لالی آینده ای زیباتر خواهد داشت اگر دست یاری مردمان ومسولان همدیگر را بفشارد.
فاطمه ۱۳۹۵/۹/۱۱
سلام چرا آموزش و پرورش لالی با وجود کمبود دبیر زن در آزمون های استخدامی تقاضای درخواست نیروی جدید نمی دهد و این کمبود عمدتا با معلمان غیر مرتبط به آن تخصص یا بعضاً غیر بومی جایگزین می گردد؟؟ چه کسی پاسخگو است؟
از طلا گشتن پشیمان شده ایم مرحمت فرموده مارا مس کنید .برادر عزیز اقای خراسانی خواهشا این نظر رو قرار دهید.مسولان عزیز مربوطه در امور اسفالت خیابان ها خیابان خردادرو مدت طولانی هست که برای اسفالت کردن ان را برش داده اید و کلا چاله هایی که در این مدت با گل و لای پرشده بودن رو که ما به همان راضی بودیم رو کندین و قرار بود اسفالت بشه اما کندن و خراب کردن خیابان همانا و اسفالت کردن ان همانا از عزیزان خواهش مندیم لطفا همان شن و گل های قبلی رو سر جاشون بریزن ما اسفالت نمی خوایم به خدا قسم اصلا این خیابان 1ماه است که اصلا به سختی قابل تردد است عزیزانی که از اون عبور می کنن در جریانن لطفا پی گیری کنید
همشهری ۱۳۹۵/۱۲/۱۲
پلیس +۱۰ کجایی ؟ دقیقا کجایی؟...یه سری هم به شهر ما بزن
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :