۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد  | 2020 August 6
کد مطلب: 3063   تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۹ آبان ساعت 00:58 نسخه چاپی

بیمه طلایی و خدمات آن در لالی

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز با خبر شدیم که اداره آموزش و پرورش شهرستان لالی در راستای افزایش رفاه فرهنگیان شهرستان و استفاده بهینه از خدمات بیمه طلائی فرهنگیان ( تکمیلی ) با مراکز درمانی زیر قرارداد منعقد کرده است.

ب ) مراکز طرف قرارداد : *بیمارستان امید * فیزیوتراپی پارسیان * فیزیوتراپی مسیحا * داروخانه دکتر خدادادی * داروخانه دکترپورخسرجی * مطب دکتر کریمی پزشک عمومی * مطب دکتر ابراهیمی پزشک عمومی *

گفته می شود فرهنگیان عضو بیمه طلائی می توانند با مراجعه به مراکز درمانی بصورت رایگان مداوا گردند .

الف ) شرایط قرارداد : 1-در هنگام مراجعه ارائه کپی صفحه اول دفترچه بیمار که دارای هولوگرام ( برچسپ ) می باشد بطوریکه سریال بیمه و مشخصات فرد خوانا باشد الزامی می باشد .

2- تهیه کپی مدارک مورد نیاز برعهده بیمار می باشد . 3

- از تحویل دفترچه بیمه و یا کپی آن به افراد دیگر خودداری گردد . در صورت مشاهده مسئولیت آن برعهده صاحب دفترچه می باشد.

4- کلیه خدمات پاراکلینیکی از قبیل ویزیت ، دارو ، فیزیوتراپی و خدماتی که تحت پوشش بیمه پایه می باشند به صورت صددرصد رایگان انجام می گیرد . 5

- کلیه خدمات بستری بالای 6 ساعت در بیمارستان اعم از خدمات آزمایشگاهی ، رادیولوژی ، دارویی و جراحی و ... به صورت صددرصد رایگان می باشد .

6- خدمات سرپایی و اورژانسی بیمارستان نیز در حال پیگیری می باشد که به محض انعقاد قرار داد به اطلاع خواهد رسید .

7- داروهای آزاد و اقلامی که تحت پوشش بیمه پایه نمی باشند و حق فنی داروخانه تحت پوشش این قرارداد نبوده و آزاد می باشند .

فرهنگیان عزیز و افراد تحت پوشش این بیمه می توانند نظرات خود را در خصوص نقاط ضعف و قوت اجرای این طرح در شهرستان لالی را با ذکر در این محل به اطلاع عموم مردم و مسئولان مربوطه برسانند .برچسب ها : ,


ققنوس ۱۳۹۴/۸/۲۰
سپاس و تشکر فراوان از جناب آقای فاریابی و شبکه بهداشت و درمان و دیگر عزیزانی که در زمینه رفع مشکلات فرهنگیان و همین طور مردم شهرستان لالی تلاش میکنند. با توجه به بضاعت شهر باید گفت همین خدمات هم خوبه و امیدواریم که شبکه بهداشت و درمان لالی،خدمات بهداشتی و درمانی بیشتری برای شهرستان محروم و مظلوم لالی فراهم نماید.
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :