۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد  | 2020 August 6
کد مطلب: 2637   تاریخ انتشار : ۱۳۹۴ سه شنبه ۱۳ مرداد ساعت 21:14 نسخه چاپی

عملکرد سه ساله لالی نیوز از نگاه مخاطبان

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز مرداد ماه سال 1391 همزمان با آغاز به کار پایگاه خبری تحلیلی لالی نیوز در لالی بود و از آن زمان تاکنون 3 سال می گذرد و این پایگاه خبری علاوه بر همه تلاش هایی که در راستای اعتلای فرهنگ رسانه ای در شهرستان داشته با فراز و فرودهایی هم رو به رو بوده است .

منطقه آزاد لالی نیوز که تاکنون به نقد و نظر پیرامون مسائل مختلف مشغول بود در این نوبت و در راستای احترام به نظرات مخاطبین عزیز موقعیتی را ایجاد کرده تا همه کسانی که از این پایگاه خبری بازدید می کنند بتوانند در خصوص عملکرد 3 ساله آن ، نظرات ، پیشنهادات و انتقادات خود را هم به منظور بحث در بین مخاطبان و هم جهت استفاده به منظور غنی تر کردن محتوای سایت مطرح کنند .

 برچسب ها : ,


شهروند ۱۳۹۴/۵/۱۳
.سلام با تبریک وخسته نباشید اگر کمی حمایت بشید وهمت بیشتری بکار ببرید شاید فریاد بیصدای مردم رابه گوش مسولین یرسانید...!
البرز ۱۳۹۴/۵/۱۴
بی شک راه اندازی لالی نیوز مکانی است برای کسانی که میخواهند حرفشان به گوش.........مسئولین برسد،راه اندازی ، اداره کردن و ادامه دادن این راه با مسئولینی که لالی دارد کاری است بسیار مشکل که احمد آقای ما بخوبی از عهده ی آن بر آمده ، و مطمعنن ازاین پس هم تحت تاثیر تشرهای تو خالی مسئولین قرار نخواهد گرفت و همچنان با جانبداری از ( حق) به فعالیتش ادامه خواهد داد.
وحید ۱۳۹۴/۵/۱۵
کار خوبی دارید انجام می دید ولی برادر خراسانی شما یک رسانه رو دارید هدایت می کنید که شاید صدای مردم رو به خوش حداقل یک نفر برسد چرا پیگری برا پتروشیمی زیلایی رو نمی کنید خودت جوان هستی می دانی که چقدر جوان بیکار داریم امسال از دانشگاه شوشتر 16 نفر فارغ تحصیل مهندسی عمران 8نفر فارغ تحصیل مهندسی برق 10فارغ تحصیل کاردانی برق و10ها نفر فارغ تحصیل رشته معماری و نقشه کشی هستند وخیلی جوان دیگر که با رنج توانسن رشته مهندسی رو تمام کنن به فکر باشید
شهروند ۱۳۹۴/۵/۱۵
سلام به وزیر بگو که حقت بود که استیضا بشید واقعا جای تاسف داره بعداز این همه تبلیغات مردم سر کار گذاشتید استخدامی اموزش برورش فقط سه نفر حق لالی بود؟ واقعا که خجالت بکشید.
شهروند ۱۳۹۴/۵/۱۸
با سلام از مدیریت محترم سایت که کار بسیار ارزنده ای در باب راه اندازی سایت و بیان مشکلات مردم میکند لطف کنید ایمیل رو از قسمت نظرات بردارین که مردم بیشتری بتونن نظر بدن این خواسته بیشتر مردم لالیه لطفا برسی کنید
یه دوست ۱۳۹۴/۵/۲۱
سلام آقا احمد، نظرات رو درج کن ، نترس کُرِِِ خوو، نذار مرور زمان سیقلت بده جیگر، خبرنگار باید آج داشته باشه ، باید زبر باشه ، خط بندازه ......وگرنه شغلای دیگه زیادن
.. ۱۳۹۴/۵/۲۶
fبا سلام خبر در مورد لالی رو در هنر نیوز انتشار بده لطفا
رفیق ۱۳۹۴/۶/۱۵
خدا رو شکر سایت شهرمان در دست عزیزی است با خصوصیات اخلاقی زیاد، ( اخلاق خوب ، انتقادپذیر،سفارش نا پذیر از طرف مسئولین و از همه مهمتر بی ادعا بودن ایشان و...)برای اقا احمد و سایت خوبشان آرزوی توفیق و بهروزی دارم ، امیدوارم خسته و دلزده نشی و تریبون آزادی باشی برای کسانیکه میخوان حرفشان را بگوش همشهریانشان برسانند، مسئولین مون که خدا رو شکر یه گوششون دره ، اون گوششون دروازه شیراز
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :