۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد  | 2020 August 6
کد مطلب: 2015   تاریخ انتشار : ۱۳۹۳ سه شنبه ۲۰ آبان ساعت 22:51 نسخه چاپی

کیفیت اینترنت در لالی و زمان های بر باد رفته شهروندان

لالی نیوز:منطقه آزاد مکانی است برای بیان نظرات ، پیشنهادات و انتقادات سازنده مخاطبان در خصوص موضوعات مختلفی که در زمان های مختلف مطرح می شوند . در این بخش قصد داریم به شیوه ای نو پذیرای نظرات ، پیشنهادات وانتقادات مخاطبان سایت در خصوص مسائل مهم مطرح شده شهرستان لالی باشیم ؛ به این امید که با نگاهی ویژه هم از سوی مردم و هم از سوی مسئولین ، این قسمت مکانی برای به اشتراک گذاری آرا و اندیشه های همه مردم و دوستداران عمران و آبادانی این شهر در عرصه های گوناگون باشد . نکته مهمی که ذکر آن ضروری به نظر می رسد این است از آن جایی که نظرات مخاطبان در این بخش به منظور سازنده بودن و تاثیراتی که در مسائل مختلف خواهند داشت می بایست در بردارنده انتقاد ، پیشنهاد ، ارائه راهکار ، بیان نقاط ضعف و قوت و امثال آن باشد تا مجوز انتشار در سایت را کسب کند ، از انعکاس و انتشار نظراتی که محتوای آن توهین ، انتقاد ، تهمت ، سخنان کذب و غیر اخلاقی و به طور کلی مسائل نامرتبط با موضوع باشند معذوریم .

به گزارش لالی نیوز از جمله مشکلاتی که در این اواخر و با تغییر روند انجام امور شخصی و اداری از حالت دستی به الکترونیکی و اینترنتی گریبان گیر شهروندان لالی شده و بعضا خیلی ها را هم کلافه کرده است سرعت پایین اینترنت و قطعی های مکرر آن است .

در عصری که تقریبا انجام بخش اعظمی از کارهای شخصی و اداری مردم ، ادارات ، نهاد ها و ارگان های مختلف به کیفیت سرعت اینترنت آن وابسته است ارائه سرویس های اینترنتی در شهرستان لالی به علت ضعف در  زیرساختهای ارتباطی همواره با مشکل رو به رو بوده که این موضوع نه تنها نارضایتی مردم را در پی داشته بلکه موجب اتلاف زمان های زیادی از اوقات مردم در پشت سیستم های رایانه ای برای انجام یک کار کوچک شده است .

نکته مبهمی که وجود دارد مبدا این مشکل است که می تواند هم متولیان عرصه ارتباطات شهرستان باشد و هم شرکت های ارائه دهنده اینترنت در استان اما موضوعی که باید مورد توجه مسئولین شهری قرار گیرد رفع هر گونه مشکلات فیزیکی و زیرساختی در ساختار شبکه ارتباطی و مخابراتی شهرستان است که این گام مهم تا حدود زیادی به بهبود اوضاع کمک خواهد کرد .

هر چند از این سخن ها در این جایگاه و عرصه های گوناگون فراوان زده شده اما این که چه زمانی بهبودی حاصل می شود باید نشست و منتظر ماند  ولذا در این بخش ، منطقه آزاد پایگاه خبری لالی نیوز آماده دریافت هرگونه انتقادات ، پیشنهادات و نظرات مردمی در خصوص این موضوع جهت انعکاس به مسئولین و آحاد جامعه می باشد .

 برچسب ها : ,


غریبه ۱۳۹۳/۸/۲۰
مسلماً بیشترین مشکل از شرکتهای ارائه دهنده در استانه.اما این موضوع هم باید در نظر گرفته شود که مخابرات شهرستان هم باید جهت بهبود شرایط فیزیکی اقدام نماید.
عادل ۱۳۹۳/۸/۲۰
سلام شما را به خدا تا کی سرعت اینترنتباید اینقدر کند و لاک پشتی باشد
دلواپس ۱۳۹۳/۸/۲۱
اینترنت در لالی یعنی حرکت لاک پشتها.دست مریزاد به دست اندرکاران مخابرات و مسئولین .
.-. ۱۳۹۳/۸/۲۱
والا سرعت اینتر نت من که خوبه...
دوستان ۱۳۹۳/۸/۲۱
واقعا سرعت اینترنت تو خوبه مال کجایی تو...؟؟؟
سام ۱۳۹۳/۸/۲۱
سرعت اینترنت انصافا بدرد نمیخوره خیلی ضعیفه
شاپور ابازری ۱۳۹۳/۸/۲۱
با سلام و خسته نباشید. متاسفانه علاوه بر مشکل خطوط اینترنت گهگاهی خطوط تلفن ثابت نیز قطع میشوند اما در دنیای ارتباطاتامروز اینترنت شهرستان بسیار برای شهروندان مشکل آفرین شده و بعضا''شهروندان از این قطعی ها و کندی مداوم سرعت اینرنت دچار ضرر و زیان هم میشوند .لذا ضرورت دارد اداره مخابرات با توجه به وضعیت شهرستان اقدامات اساسی را بعمل آورده و در صورت وجود مشکل نیز اطلاع رسانی های لازم و به موقع را انجام نماید.
الماس شهر ۱۳۹۳/۸/۲۱
لاک پشت: هیچ چیزی تو این دنیا از من کندتر نیست!!! حلزون : پ من اسنجا هویجم؟؟؟؟ اینترنت لالی : برین خفه شین هر دوتاتون !!!!!!!!!!!!!
جنگو ۱۳۹۳/۸/۲۲
سرعت خیلی بده بدبدبد
سلام ۱۳۹۳/۸/۲۲
سرعت اینترنت تو لالی خیلی هم خوبه وجای تشکر ازدست اندرکاران و مسئولان تشکر کرد.شمافقط بلدین معایب بازگوکنین.
.-. ۱۳۹۳/۸/۲۲
آقا یا خانم دوستان، والا جدی میگم ، من که تا بحال کندی اینترنت اذیتم نکرده , حداقل روزی 2-3 ساعت با اینتر نت کار دارم.
حقگو ۱۳۹۳/۸/۲۳
فکر کنم اینترنت روستاهای افغانستان هم سرعتش بیشتر ازلالیه ! نیم ساعت باید تیامون پیسه وابوه تا چشممون به جمال باز شدن لالی نیوز روشن بشه . واقعا که از این سرعت بیشتر ازنور اینترنت لالی کلافه شدیم !چواسه!
صادق ۱۳۹۳/۸/۲۳
به خدا افغانیها زندگی میکنن
عشایری ۱۳۹۳/۸/۲۳
خدا وکیلی مخابرات کم سود اکرد که نا محدود هم جم کرد. بگو خوش انصاف توخه همه جوره داری سود اکنی. حد اقل سرعتس بر بالا تا ایما هم مشتری وابوهیم. جندم زه پیلس
کوهرنگ-بابادی ۱۳۹۳/۸/۲۴
تلفن هابه زورآنتن میدن.اینترنت ایخوم سی چه.
التماس دعا ۱۳۹۳/۸/۲۴
باتشکراززحمات کارکنان مخابرات .برادرخراسانی لطف کنیدآموزش وپرورش رو به نظرخواهی بذارید باتشکر
الماس شهر ۱۳۹۳/۸/۲۵
اینترنت که نمیشه گفت بابد بگی اینترقطع. هر وقتم پیش کافی نت های شهر همیشه قطع بودن .
ی س ۱۳۹۳/۸/۲۶
اینترنتی که با مودم به اندازه اینترنت معمولی شهرهای همجوار نیست دیگه حرفی نزنیم بهتره
شهروند ۱۳۹۳/۸/۲۸
اینترنت لالی دیزلی است مسئولین کاری کنند
منصف ۱۳۹۳/۸/۳۰
خدا وکیلی در شان این مردم نیست که این خدمات بی کیفیت به مردم ارائه میدن
آمین ۱۳۹۳/۹/۱
با سلام حضور مدیریت محترم سایت مگه شهرستان لالی اینتر نت هم داره؟
الماس شهر ۱۳۹۳/۹/۴
بخدا امروز دیوانه شدم از بس اینترنت قطع بود و کم سرعت آخه تا کی؟
یامین ۱۳۹۳/۹/۴
سلام متاسفانه در دنیای امروزی که عصر ارتباطاته در شهرستان ما سرعت پایین اینترنت و قطعی های مداوم خیلی دردسر ساز شده امیدوارم که مخابرات برای حل این مشکل اقدام کند.
ی بنده خدا ۱۳۹۳/۹/۷
سلام. ســـرعت نت لــالــی افتضاحه خواهش میکنیم ی فکری به حالش بکنین امروزه همه افراد لالی یه اینترنت پرسرعت نیاز دارن
شهروند61 ۱۳۹۳/۹/۸
من چندین ساله که ای دی اس ال بی سیم دارم ....اونم 128 ....خیلی ازش راضیم خیلی کم پیش میاد قطع شه ...البته با لب تاپ و موبایل کار میکنم .و فقط هم مطالعه و وب گردی میکنم ..
الماس شهر ۱۳۹۳/۹/۹
شهروند 61 حتما شما تو لالی زندگی نمیکنی
هوم شهری ۱۳۹۳/۹/۹
ای بابا شهری که آب نداره اینترنت سی چنسه؟ ایما زه به اوی بو وست بمون!!!
R ۱۳۹۳/۹/۹
سرعت 2مگش به اندازه 512 هم نیست مرتب هم قطع میشه.
یه نفر ۱۳۹۳/۹/۹
واقعا سرعت 2 مگ اندازه 512 نیست همین الان بعضی سایتا رو باز نمی کنه چه وضعه شه
فوق العاده ۱۳۹۳/۹/۹
دردمون وا به کی گویم.هی بزنین ور سر فایده نداره.
lali ۱۳۹۳/۹/۱۰
اینترنت نکو بگو لاکپشت مجازی بعضی وقتا اونقد سرعت بده که تصمیم میگیرم برم از رئیس گوگل سوالمو بپرسم
والا شما دلتون خوشه !!! ما تووی لالی چی داریم ک اینترنت نداریم. دریغ از یک دکتر خوب و دریغ از یک مسوول دلسوز... ما دو هفته آب خیابونمون قطعه ک سازمان آب هم خیابون رو اینقدر حفاری کرده ک دوباره برگشتیم بعصر حجر.. کی یقه سازمان آب رو میگیره چون مشکل قطعی آب رو ک حل نکرده خیابون رو هم داغون کرده حالا همش بگید شهرداری آسفالت نمیکنه بابا دستخوش.....
حسینوند ۱۳۹۳/۹/۱۰
ماکه ADSL داریم و از سرعت نت راضی هستیم.
شهروند ۱۳۹۳/۹/۱۱
تا حالا با194 اداره گاز تماس گرفتید با ایرانسل که مسجدسلیمان جواب میده با همراه اول هم که مسجدسلیمان جواب میده با تلفن ثابت هم کسی جواب نمیده.میگن خط دایورته.اگه اتفاقی افتاد کی باید جوابگو بشه .اصلا کی تا حالا رییس اداره گاز رو دیده
لالیفرنیا ۱۳۹۳/۹/۳۰
کسانی که میگویید سرعت اینترنت ضعیفه اصلا تا حالا به وسایلی که باهاش اینترنت استفاده میکنید مثلا نوع مودم و یا گوشی ورایانه وحتی نوع نرم افزارتون دقت کردین یا همش میگید سرعت پایینه یکمی با انصاف باشید لطفا ی بازنگری در ابزارالات خو بکنید
خدمت کوهرنگ-بابادی عزیز برادر یا خواهر شما کجا تشریف دارین؟؟کوهرنگ که سرعت عالیه عالیه سرعت اینجا از اصفهان و شهرکردم بالاتره.
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :