۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر  | 2020 December 3
کد مطلب: 5177   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ساعت 02:14 نسخه چاپی
حکایت جاده لالی به مسجدسلیمان

وعده هایی که هر روز کوچک تر می شوند/از جاده چهار بانده استاندار تا یک لکه گیری ساده + عکس

لالی نیوز:این لکه گیری و اقدامات حداقلی در حالی انجام می شود که از وعده استاندار در خصوص چهار خطه کردن این مسیر چند سالی می گذردو مردم لالی همچنان در انتظار تحقق آن هستند.

به گزارش لالی نیوز حال و روز وخیم جاده لالی به مسجدسلیمان به قدری نامناسب است که عابرین از آن کمترین تغییرات را هم به فال نیک می گیرند و دلخوش به لکه گیری های ساده ای هستند که هر چند سال یکبار در ان اتفاق می افتد

پروژه  روکش آسفالت و لکه گیری محور هفت شهیدان به سه راه عنبر-لالی با حضور فرماندار مسجدسلیمان شروع بکار کرد.

این پروژه که به‌ طول 8 کیلومتر کار روکش آسفالت در این محور ادامه خواهد داشت بخشی از فرسوده ترین و حادثه خیزترین نقاط جاده لالی به مسجدسلیمان را اصلاح خواهد کرد.

محدوده انتخاب شده برای روکش و لکه گیری از مدت ها پیش مورد اعتراض و نارضایتی مردم و کسانی است که از آن در تردد هستند به طوری آسفالت فرسود ه و چاله های متعدد در سرازیری ها و پیچ های خطرناک آن همواره تهدیدی برای سلامت مردم به حساب آمده و چنان چه تدبیری برای آن اندیشیده نشود همچنان حادثه خیز خواهد بود.

تردد فراوان منتهی به شرکت های پتروشمی ، الومینیوم و چاه های نفت که در سالیان اخیر بر دوش این جاده فرسوده افتاده در حالی است که عمر آن به سر آمده و نیاز به احداث جاده ای با ظرفیت بالاتر است تا از حوادث فراوان این محور کاسته شود.

این لکه گیری و اقدامات حداقلی در حالی انجام می شود که از وعده استاندار در خصوص چهار خطه کردن این مسیر چند سالی می گذردو مردم لالی همچنان در انتظار تحقق آن هستند.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :