۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور  | 2019 August 24
کد مطلب: 5003   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۴ فروردين ساعت 05:12 نسخه چاپی
قابل توجه استاندار خوزستان

از وعده جاده چهار خطه تا حل مشکل آب/با مردم صادق باشیم + تصاویر

لالی نیوز:از وعده های استاندار خوزستان در جمع مردم لالی سال ها می گذرد اما متاسفانه این مردم باور کرده اند که مسئولان تنها حرف هایشان قشنگ است و در مرحله عمل و اجرا کارشان لنگ می زند .

به گزارش لالی نیوز روز جمعه دوم مهرماه 1395 غلامرضا شریعتی با حضور در میدان شهدای 21 دی و سخنرانی برای مردم از وعده هایی برای کاهش مشکلات مردم در این شهر محروم سخن گفت .(لینک خبر)

وی آنروز در سخنان خود مدیر کل آبفای خوزستان را موظف به حل مشکل آب شرب لالی در یک مدت شش ماهه کرد و مردم هم امید وار به این که دیگر زمستان های بدون آب به پایان رسیده از وعده استاندار خوشحال شدند .

اما امروز 14 فروردین 1398 است و بارش های فراوانی که امسال در سطح کشور رخ داده در شهر لالی هم وضعیت مناسبی را برای کشاورزان و دامداران و البته همه مردم رقم زده است اما این بارش ها در فواصل زمانی کوتاهی که در لالی رخ می داد موجب گل آلود شدن آب رودخانه تراز می شد و با این وضعیت پمپاژ آب شرب شهروندان لالی متوقف می شد . این مشکل در ایام نوروز و حضور مهمانان نوروزی و تداوم بارندگی ها بیش از 10 روز موجب بروز مشکلات فراوانی برای مردم شد .

وضعیت دریافت آب شرب مردم لالی

بدون شک آقای استاندار و مدیرکل آبفای روستایی تمرکزشان را جای دیگری گذاشته و مردم محروم این شهر را فراموش کرده اند و گرنه توزیع آب معدنی و اعزام چند تانکر که مردم را در صف های طویل برای آب نگه دارد اصلا با کرامت انسانی هیچ کدام از این شهروندان همخوانی ندارد .

انتظار این مردم صداقت مسئولانی است که وعده می دهند اما وعده هایشان با هزار اما و اگر به هیچ نتیجه ای نمی رسد و تنها چیزی که از این وعده های سرخرمن می ماند نارضایتی و ناامیدی است .

وعده دیگر آقای استاندار در روز سیزده به در و در حجم عظیمی از ترافیک وسایل نقلیه در محل دوراهی مسجدسلیمان به سمت لالی برای همه زنده شد.

چهار خطه کردن دوراهی مسجدسلیمان تا لالی همان نیاز شدیدی است که اگر صورت می گرفت تصادفات کمتری در این مسیر رخ می داد و مهمانان نوروزی با آرامش بهتری در این مسیر تردد می کردند .

به هر حال گویا وعده دادن و بر زمین ماندن آن رسم دیرینه مسئولان این سرزمین است و همین مسئولان خوب یافته اند که مردم با همین وعده ها چه خیال های خامی که در سر نمی پرورانند ، اما بهتر است یک وعده را زمانی به مردم بدهیم که امکان اجرای آن باشد .

 

ترافیک جاده دو راهی لالی - مسجدسلیمان

 

 

 

 

 

 

 
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :