۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير  | 2020 July 7
کد مطلب: 5063   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ سه شنبه ۴ تير ساعت 23:28 نسخه چاپی
رئیس هیئت فوتبال لالی

منتقدان کمک کنند تا فوتبال شهرستان لالی رابه روزهای درخشان گذشته برگردانیم

لالی نیوز:به منظور بررسی وضعیت فعلی ورزش فوتبال در لالی آخرین مشکلات این حوزه را از مسئول هیئت فوتبال شهرستان لالی جویا شدیم .

به گزارش لالی نیوز رئیس هیات فوتبال شهرستان لالی در خصوص مشکلات فوتبال لالی گفت : متاسفانه به دلیل نبود درآمدزایی هیات فوتبال و نبود اسپانسر و عدم حمایت مسئولین شهر از هیات فوتبال و باشگاه داران ، هم برگزاری مسابقات کمی سخت و دشوار است و هم تیم داری... مگر باشگاه دارها چقدر و یا چند سال میتوانند از جیب خود خرج کنند و در مسابقات شرکت کنند ، متاسفانه از زمانی که مسئولیت هیات فوتبال را برعهده داشتم به غیر از دو باشگاه سایر تیم ها ، دسته ورزشی بودند که خوشبختانه در حال حاضر ۸ باشگاه دارای مجوز رسمی داریم و از یک مدرسه فوتبال به چهار مدرسه فوتبال رسیدیم .

وی اظهار داشت : برگزاری مسابقات فوتبال در شهرستان لالی بدون حمایت مالی  سخت بوده و اداره ورزش در راس اول و فرماندار محترم و نماینده و شورای شهر و شهردار همگی باید همکاری کنند وگرنه هیات فوتبال با دست خالی و تنها نمیتواند مسابقات را برگزار کند چرا که مثل قدیم نیست که جوانان عاشقانه در زمین های فوتبال باشند در حالی که همه می دانیم امروزه تمام جوانان و مردم دارای مشکلات فراوان اقتصادی هستند که به این دلیل خیلی کمتر رو به ورزش به خصوص فوتبال می آورند و همه ما باید با کمک مسئولین و تشویق جوانان و باشگاه داران فوتبال را به روزهای اول برگردانیم.

علی فولادی در ادامه از ارائه تقویم ورزشی سالیانه هیات فوتبال لالی برای برگزاری مسابقات باشگاه ها خبر داد و گفت : ما هر ساله تقویم ورزشی این هیات را تدوین می کنیم و افرادی که بعضا انتقاد می کنند حتی در هیات فوتبال حضور پیدا نمی کنند که این تقویم را مشاهده کنند.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی را به محلی برای تخریب دیگران تبدیل کرده ایم ، ادامه داد : همه ما باید در کنار یکدیگر باشیم و برای ارتقاء سطح کمی و کیفی فوتبال لالی تلاش کنیم نه اینکه در فضای مجازی به تخریب همدیگر بپردازیم چرا که متاسفانه ما فضای مجازی را به فضای بسیار بد تخریب ها تبدیل کرده ایم که می توانیم از این فضا بهتر استفاده کنیم.

رئیس هیات فوتبال شهرستان لالی تصریح کرد : برخی از باشگاه داران برای حضور در مسابقات فوتبال شهرستان مدارک مورد نیاز را به موقع در اختیار ما نمی گذارند و مدام این مدارک با تاخیر به دست ما می رسانند تیم های کم نمی توانیم مسابقات را برگزار کنیم و حتی باشگاه داران وقتی اسمی از پول برای ورودی در مسابقات می آید از حضور خود منصرف می شوند .

رئیس هیات فوتبال لالی با بیان اینکه هزینه دریافتی از باشگاه دارن برای برگزاری مسابقات هزینه می شود ، خاطر نشان کرد : همه وجه های دریافتی از باشگاه داران برای عوامل اجرایی، کوتاه کردن چمن  ، خط کشی زمین ، حق الزحمه داوران ، پزشکیار ، ناظر بازی ها و حق الزحمه نیروی های انتظامی و جوایز مسابقات هزینه می شود به طوری که برگزاری هر دوره از مسابقات بالغ بر 5 میلیون تومان هزینه بردار است و این در حالیست که مبالغ دریافتی جهت شرکت در مسابقات از هر کدام از تیم ها  دویست هزار تومان هست که بعضی ها حتی واریز نمی کنند.

وی عنوان کرد : هیات فوتبال کار عمرانی انجام نمی دهد که به آن بودجه ای تعلق بگیرد بلکه کار اجرائی می کند و ما مجری هستیم که برای تامین هزینه های برگزاری باید از یک محل دریافتی داشته باشیم تا بتوانیم مسابقات را برگزار کنیم.

فولادی افزود : متاسفانه با استفاده نادرست از فضای مجازی فقط بدنبال تخریب و انتقاد کردن هستیم در حالی که کار در شرایط موجود کشور بدلیل عدم وجود امکانات ، زیرساخت های لازم ، حمایت و وضعیت اقتصادی بسیار سخت استو ما  اگر نمی توانستیم کاری را انجام دهیم مطمئنا آن را قبول نمی کردیم اما انتظار داریم همه در این امر مهم به ما کمک و یاری کنند.

وی در ادامه کانون پیشکسوتان فوتبال را قطب مهمی در شهر لالی دانست و خاطرنشان کرد : انتظار دارم این کانون و کانون مربیان همواره در کنار ما باشند و به ما برای حل مشکلات ، مشورت و راهکار ارائه دهند.

رئیس هیات فوتبال در ادامه گفت : در حدود یک ماه پیش نماینده محترم در در محل فرمانداری لالی جلسه ای با حضور روسای هیات ها و سرپرست اداره ورزش جلسه ای داشت که در آن جلسه مبلغ 36 میلیون تومان به اداره ورزش لالی جهت کمک به هیاتها  توزیع کرد که تا این لحظه ریالی برای هیات فوتبال واریز نشده است.

رئیس هیات فوتبال لالی در ادامه گفت.متاسفانه بعضی ها که چشم به صندلی هیات فوتبال دارند و  توسط بعضی دوستان در طرح نقشه و تخریب هستن فکر میکنند در هیات فوتبال پول های زیادی ریخته و فکر اقتصادی میکنند سخت در اشتباه هستند و باید گفت فوتبال لالی آدم علاقه مند میخواهد که عاشفانه و بدون هیچ چشم داشتی به جوانان این شهر کمک کنند چرا که از زمانی که بنده مسئولیت این هیات رو برعهده گرفتم نه تنها ریالی در جیبم نرفته بلکه از حقوق خودم هم هزینه این ورزش کردم و از وقت خودم ، از ماشینم ، از پول قبض تلفنم گذشتم و هزینه های رفت و آمد به هیات استان را از جیب خودم پرداخت کردم ام متاسفانه کسی نیست که بصورت مجانی و بدون حق الزحمه کوچکترین قدم مثبتی واسه هیات فوتبال بردارد.

علی فولادی در ادامه گفت : وقتی بیشتر اعضای هیات فوتبال به دلیل نبود حق الزحمه پست خود را در هیات فوتبال رها می کنند مجبورمی شوم که کارهای بیشتری انجام دهم به طوری که خط کشی می کنم ، چمن کوتاه می کنم ، بازی برگزار می کنم ، ثبت قرارداد می کنم و......  البته همیج جا اعلام می کنم از این لحظه هر دوستی و هر پیشکسوتی که بخواهد در هیات فوتبال شهرستان لالی فعالیت کند با کمال علاقه مندی استقبال می کنم .

رئیس هیات فوتبال در پایان از نماینده محترم، فرماندار عزیز، شواری شهر ، شهردار جوان ، خیرین عزیزو پیشکسوتان و مربیان و ورزشکاران درخواست کرد که هرکدام به هر طریقی به فوتبال شهرستان کمک کنند تا بتوانیم با برنامه ریزی دقیق و خوب در شکوفایی فوتبال شهر قدم برداریم و بتوانیم از استعداد های ناب این شهرستان و انتقال آنها به تیم های بالاتر استفاده کنیم.
برچسب ها : ,


یک اشنا ۱۳۹۸/۴/۵
سلام .حق با برادر علی فولادیه. بدون کمک نباید توقع بیجا داشته باشیم. دست به دست هم کمک کنیم سرمایه سوزی نشود. به امید روز های بهتر برای فوتبال لالی
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :