۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير  | 2020 July 7
کد مطلب: 5021   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۱ ارديبهشت ساعت 18:37 نسخه چاپی
علی عسکر ظاهری در جشن روز معلم در لالی

معلمان نباید دغدغه های معیشتی داشته باشد/امسال حق التدریس ها استخدام می شوند

لالی نیوز:عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : در بحث حق التدریس ها که جمعیت زیادی نگرانی دارند اعلام می کنیم که امسال حق التدریس ها استخدام می شوند و در حوزه نهضت هم از طریق برگزاری آزمون بین آموزشیاران کار جذب صورت خواهد گرفت .

به گزارش لالی نیوزنماینده مردم شهرستان لالی امروز ظهر و در جمع فرهنگیان شهرستان لالی ،  در جشن تجلیل از معلمان نمونه ضمن تبریک این روز از تلاش های همه معلمان تقدیر کرد .

وی عنوان کرد : ما از جنس شما معلمان هستیم و می دانیم در جایگاه هایی که باید به معلمان توجه شود متاسفانه توجه مناسبی نمی شود و واقفیم که اگر یک معلم بخواهد به صورت کامل و مناسبی وظایف خود را انجام دهد نباید دچار دغدغه های معیشتی باشد .

علی عسکر ظاهری تصریح کرد : در شهرهای حوزه ما در برخی از شاخص های استانی وضعیت خوبی نداریم به طوری که اگر در استان از هر 100 مدرسه 30 مدرسه نیاز به بازسازی دارد در شهرهای حوزه ما این تعداد 60 مدرسه از 100 مدرسه این که رسیدن به وضع مطلوب 40 سال زمان می برد و البته ما در این زمینه رایزنی هایی کرده ایم و از مسئولان خواسته ایم که این آمار در سال جاری در شهرهای  ما به میانگین استانی برسد .

وی در بخش دیگری افزود : در بحث کمیت نیروی انسانی در حوزه ما سال گذشته حدود 1000 نفر جذب صورت گرفته و امسال هم 1000 نفر سهم شهرهای ما خواهد بود .

عضو کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : در بحث حق التدریس ها که جمعیت زیادی نگرانی دارند اعلام می کنیم که امسال حق التدریس ها استخدام می شوند و در حوزه نهضت هم از طریق برگزاری آزمون بین  آموزشیاران کار جذب صورت خواهد گرفت .

ظاهری در انتهای سخنان خودبا اشاره به این که رشد اقتصادی و فهم اجتماعی مدیون زحمات شما معلمان است تاکید کرد : خیلی جای کار داریم تا با فراهم کردن بستر توسعه و آموزش بهتر ،  آینده جامعه وضعیت درخشانی داشته باشد . 
 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :