۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور  | 2019 August 24
کد مطلب: 5002   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۴ فروردين ساعت 15:01 نسخه چاپی
حکایت تلخ و تکراری

آب شرب شهر لالی ومردمی که تاوان یک عمر ناکارآمدی مسئولان را پس می دهند

لالی نیوز:طرح‌انتقال آب چاه های تنگ‌حتی به شهرلالی مقرر بود خیلی پیشتر به اتمام برسد با عدم پیگیری و جدیت مسئولین و بی توجهی مسئولان آبفای استان به این دغدغه مردم لالی موجب شد سال ۹۸ هم مانندسالهای قبل با مشکلات بی آبی آغاز شود و مردم به دنبال ماشین های آب رسان برای پر کردن بطری های خود باشند .

به گزارش لالی نیوز متاسفانه‌ مشکل‌ کهنه و قدیمی مردم در شهر لالی‌ یعنی تامین آب شرب پس از گذشت سال ها همچنان پابر جاست و آب شرب به سختی‌ تامین‌ می شود .

از روزهای آغازین سال جدید؛بارش باران رودخانه تراز را گل آلود کرده و تداوم‌ بارش ها موجب شده تامین آب شرب مردم مختل شود.آب شرب که یکی از اصلی ترین نیازهای مردم است با غفلت مسئولان استانی و عدم پیگیری جدی مسئولان شهرستانی در لالی همچنان در پیچ و خم مشکلات فراوانی است .

در حالی مردم دچار این‌مشکل هستند که علی عسکر ظاهری نماینده آن ها در مجلس در زمان بی آبی به بهانه بازدید از طرح های بهسازی روستایی به صورت زیر پوستی تبلیغات انتخاباتی خود را توسط اعوان و انصارش دنبال می کند .

طرح‌انتقال آب چاه های تنگ‌حتی به شهرلالی مقرر بود خیلی پیشتر به اتمام برسد با عدم پیگیری و جدیت مسئولین و بی توجهی مسئولان آبفای استان به این دغدغه مردم لالی موجب شد سال ۹۸ هم مانندسالهای قبل با مشکلات بی آبی آغاز شود و مردم به دنبال ماشین های آب رسان برای پر کردن بطری های خود باشند .

پس از گذشت ۴۰ سال از انقلاب شایسته این مردم نیست که مسئولان اولویت های خدمت رسانی به مردم را فدای فعالیت های سیاسی و جناحی خود کنند .

مردم لالی تشنه اند و البته عزت دارند و از دویدن دنبال تانکرهای آب و دعوا بر سر آب معدنی های بسته بندی شده اِبا دارند؛پس آقایان مسئول بدانند این مردم نجیب هرگز تحمل یک زمستان دیگر را با این شرایط ندارند .

اگر آب معدنی توزیع می شود فراوان باشد و درب منازل توزیع شود و اگر تانکر آب رسان است به وفور باشد که عزت مردم در صف آب هم لکه دار نشود.

پی نوشت : با هر بارندگی در شهرستان لالی و گل آلود شدن آب رودخانه محل تامین آب شرب مردم شهروندان لالی با مشکل نبود آب رو به رو می شوند و با توجه به بارش های مستمر و فراوان امسال این مشکل موجب نارضایتی بسیار زیادی در بین شهروندان شده است.برچسب ها : ,


Aamin ۱۳۹۸/۱/۲۴
مردم بنشید تا انتخابات بعدی فرقی نمیکنه شورای شهر یا نماینده مجلس رای بدید تا زنده اید رای بدید چون به چهار دوره حضور مقتدرانه دکتر رضایی در مجلس ،حضور چهل ساله برادر محسن مشکلات لالی حل نشد و نماینده جدید و شورای حدید هم تازه کارن هم وقت کافی ندارن،پس دوباره در صحنه باشید مطالبه گر نباشد فقط در صحنه باشید
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :