۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر  | 2020 December 3
کد مطلب: 5172   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ساعت 01:01 نسخه چاپی
در نشستی با حضور مسئولان مصوب شد

دستفروشان و وانت باران در سطح شهر لالی ساماندهی می شوند + عکس

لالی نیوز:به منظور ساماندهی فروشندگان دوره گرد جلسه ای در محل فرمانداری با حضور مسئولان برگزار شد.

به گزارش لالی نیوزطی این نشست که در محل اجلاس ساختمان فرمانداری به میزبانی اداره صمت و با حضور معاونت فرماندار ، کارشناس شبکه بهداشت ، ریاست اداره صمت ، ریاست اتاق اصناف شهرستان ، جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ، شهردار ، اجرائیات شهرداری و سرپرست اداره راه و شهرسازی برگزار شد ضمن گفتگو و ارائه راه‌کارهای مناسب برای رفع  مشکلات ساماندهی دستفروشان و وانت باران سطح ‌شهر مصوباتی به شرح ذیل به تصویب رسید:

1- مقرر گردید که دستفروشان به صورت موقت تا اطلاع ثانویه در کنار جاده منتهی به روستای بنه سرخی ساماندهی شوند.

2- مقرر گردید نیروی انتظامی و اجرائیات شهرداری جهت برخورد با دستفروشان و هدایت آنها به سمت(کِنار)جاده بنه سرخی همکاری های لازم را بعمل آورند .

3- مقرر گردید شهرداری نسبت به جمع آوری دستفروشان ماهی که بصورت غیرقانونی در سطح شهر مشغول فعالیت هستند را شناسایی و اقدام به تشکیل پرونده قضایی نماید .

4- همچنین مقرر گردید ساماندهی وانت باران سطح شهر را به بخش خصوصی واگذار نمایند تا افرادی که دارای وانت‌بار هستند در سطح شهر بصورت منظم به فعالیت خود ادامه دهند.

گفتنی است حضور نامناسب فروشندگان دوره گرد در نقاط مختلف شهر علاوه بر بروز اختلالات ترافیکی و جلوه های نامناسب دیداری همواره با اعتراض فروشندگان واحد های صنفی و فروشگاه ها همراه بوده است .


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :