۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور  | 2020 September 19
کد مطلب: 5100   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۱۲ مهر ساعت 23:01 نسخه چاپی
خطیب جمعه لالی

درسالهای اخیر خدمات زیادی در روستاها شده اما هنوز هم مشکلاتی وجود دارد

لالی نیوز:حجت الاسلام سید احمدی با گرامیداشت ۱۵ مهر ، روز روستا و عشایر عنوان کرد : انقلاب اسلامی در سال های اخیر خدمات بسیار خوب و زیادی در روستاها داشته است اما هنوز هم مشکلاتی هست که به ویژه در بخش اشتغال ، دامپروری و گردشگری باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد .

به گزارش لالی نیوز امام جمعه شهرستان لالی در نماز جمعه این هفته با تسلیت شهادت حضرت رقیه (س) و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و ۱۳ هزار شهید این عرصه عنوان داشت : همه ما قدردان زحمات نیروی انتظامی هستیم چرا که در کشور و به ویژه در شهر ما زحمات زیادی می کشند و همه ما باید کمال همکاری را با این عزیزان در عرصه های مختلف داشته باشیم .

وی در ادامه ضمن گرامیداشت روز دامپزشکی تصریح کرد : سلامت دام به منزله سلامت مردم است و این موضوع در شهر ما که دامداری رونق دارد اهمیت بیشتری دارد .

حجت الاسلام سید احمدی با گرامیداشت ۱۵ مهر ، روز روستا و عشایر عنوان کرد : انقلاب اسلامی در سال های اخیر خدمات بسیار خوب و زیادی در روستاها داشته است اما هنوز هم مشکلاتی هست که به ویژه در بخش اشتغال ، دامپروری و گردشگری باید مورد توجه بیشتری قرار گیرد .

خطیب جمعه لالی با تبربک ۱۶ مهر روز جهانی کودک اظهار داشت : توجه به کودکان مسئله مهمی است که خانواده ها با اهتمام به این مسئله فرزندان نیک را به جامعه تحویل دهند .

وی در پایان سخنان خود به تحلیل و بررسی فرمایشات مقام معطم رهبری در جمع فرماندهان سپاه پرداخت.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :