۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير  | 2020 July 7
کد مطلب: 5096   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ پنج شنبه ۱۱ مهر ساعت 16:42 نسخه چاپی
صحنه ای زیبا در لالی

تجلیل وزیر آموزش و پرورش از دانش آموزی که با باور عمیق بر پرچم کشورش بوسه زد + عکس

لالی نیوز:در مراسمی از دانش آموزی که فیلم بوسه بر پرچم ایران او در فضای مجازی انتشار وسیعی داشته برگزار شد.

به گزارش لالی نیوز وزیر آموزش و پرورش از تــارا مهری بابادی، دانش آموز اهل لالی که بر پرچم ایــران بوسه زد تجلیل کرد.
محسن حاجی میرزایی امروز پنج شنبه ۱۱ مهرماه ۹۸ همزمان با حضور در استان خوزستان و در حاشیه شورای آموزش و پرورش این استان از تــارا مهری بابادی، دانش آموز اهل لالی که بر پرچم ایــران بوسه زد با اهدای لوح سپاس تجلیل کرد.


این دانش آموز روزی که پرچم پرافتخار کشور ایران را بر روی سنگر شهدا که به مناسبت هفته دفاع مقدس در جلوی حیاط مدرسه شان به عنوان نماد مقاومت و ایثار رزمندگان اسلام ساخته شده بود، در حال اهتزاز دید، ناخود آگاه به سمت آن رفت و‌ بر روی آن بوسه زد.

تــارا مهری بابادی دانش آموز پایه ششم دبستان کوثر از منطقه محروم لالی است که تصاویرش که توسط دوربین مدار بسته ثبت شد به صورت گسترده در فضای مجازی منتشر شد.

فیلم بوسه دانش آموز بر پرچم ایران در حالی در یک فضای بیرون از مدرسه رخ داد که جز دوربین های مدار بسته کمتر کسی شاهد این صحنه بود و البته به کمک همین دوربین ها بود که این صحنه زیبا توسط هزاران نفر از هموطنان دیده شده و مورد تحسین قرار گرفت .

گفتنی است چندی پیش هم در همین راستا گودرز ترکی زاده فرماندار لالی و مصطفی فاریابی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لالی با حضور در دبستان کوثر از این اقدام ارزشمند دانش آموزا تارا مهربابادی با اهدای هدایایی تجلیل کرد .
برچسب ها : ,


شهروند ۱۳۹۸/۷/۱۰
درود بر دوشیزگان زاگرس نشین و شیر زنان آینده مام وطن . در ساییه پدر و مادر پاینده باشند .
نظر شما :
مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :