۱۳۹۹ سه شنبه ۶ خرداد  | 2020 May 26
کد مطلب: 5084   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ شنبه ۹ شهريور ساعت 16:52 نسخه چاپی
در محل فرمانداری لالی

برگزاری ( شورای آموزش و پرورش شهرستان لالی ) با محوریت بازگشایی مدارس + عکس

لالی نیوز:شورای آموزش و پرورش شهرستان لالی با محوریت بازگشایی مدارس برگزار شد .

به گزارش لالی نیوز صبح امروز با حضور کلیه اعضای شورای آموزش و پرورش و فرماندار لالی جلسه این شورا در محل فرمانداری لالی تشکیل و پیرامون مسائل مختلف بحث و بررسی های لازم به عمل آمد .

فرماندار شهرستان لالی در این جلسه عنوان کرد : در راستای بازگشایی هر چه بهتر مدارس برای سال تحصیلی جدید شوراها و دهیاران در خدمت مدارس خواهند بود تا گوشه ای از مشکلات آن ها را حل کنند .

گودرز ترکی زاده تصریح کرد : نباید آموزش و پرورش را تنها گذاشت چرا که اگر آموزش و پرورش به اهداف خود نرسد جامعه هم دچار ضرر و زیان خواهد شد .

در ادامه این برنامه حجت الاسلام سید احمدی امام جمعه شهرستان لالی ضمن تسلیت فرارسیدن ایام محرم اظهار داشت : آموزش و پرورش شهرستان در سال گذشته برنامه های خوبی را در حوزه های مختلف فرهنگی به اجرا گذاشته که از کلیه همکاران  فرهنگی تشکر می کنیم .

در بخش دیگری از این برنامه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان با بیان اهمیت آموزش و پرورش و جایگاه آن در جامعه به ارائه گزارش عملکرد و برنامه های پیش رو برای ارتقای سطح آموزش و پرورش پرداخت .

مصطفی فاریابی با بیان این که در بحث تجهیزات مدارس هیچ مشکلی نداریم تصریح کرد : آموزش و پرورش شهرستان لالی در حوزه های متعددی در سال تحصیلی گذشته شاهد ارتقا رتبه و رشد علمی بوده و با وجود این که هیچ گونه کمبود امکانات نداریم اما تمام تلاشمان را برای جذب تجهیزات بیشتر خواهیم کرد .

در ادامه این جلسه سایر اعضا به بیان نقطه نظرات و ارائه راهکارهایی در خصوص وضعیت آموزش و پرورش در لالی پرداختند.

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :