۱۳۹۸ جمعه ۱ شهريور  | 2019 August 24
کد مطلب: 5001   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ جمعه ۹ فروردين ساعت 21:35 نسخه چاپی
در روستاهای بخش حتی

ازترافیک سالانه در پل های یک طرفه تاجاده هایی که بر اثر باران تخریب شده اند + تصاویر

لالی نیوز:برخی از جاده های منتهی به روستاهای بخش حتی بر اثر باران دچار خساراتی شدند.

به گزارش لالی نیوز همه ساله در ایام تعطیلات نوروزی و حضور مسافران و افزایش میزان گردشگری در شهرستان لالی مسئله ای تکرای موجب نارضایتی شهروندان و مسافران نوروزی می شود که متاسفانه سال هاست مورد غفلت قرار گرفته است.

پل های یک طرفه و غیر اصولی در ابتدای مسیر روستاهای بخش حتی (در محدوده تراز) همواره در ایام شلوغ سال موجب ترافیک سنگین در این منطقه می شود و رفت و آمد وسایل نقلیه را علاوه بر کندی با خطراتی رو به رو می کند .

تصاویر زیرکه در نهمین روز از فروردین 98 ثبت شده مسافران نوروزی را در ترافیکی نشان می دهد که حتی عبور و مرور آن ها به صورت مردمی صورت می گیرد.

این مشکل برای چندمین بار مطرح شده اما گویا هیچ مسئولی میلی به بهبود این وضع ندارد و این مشکل باید سالیان درازی برای مردم وجود داشته باشد .

همچنین با توجه به استقبال مسافران نوروزی از ظزفیت های گردشگری بخش حتی باید عنوان کرد بارندگی های شدید روزهای گذشته موجب وارد آمدن خساراتی به برخی راه های روستایی در شهرستان لالی شد .

این جاده ها در حالی دچار مشکل شده اند که آمار تردد در آن ها شدیدا افزایش داشته و رسیدگی به مشکلات آن ها بسیار ضروری به نظر می رسد .

از این جاده های روستایی می توان به جاده منطقه باباروزبهان و جاده منتهی به روستای مهدی آباد جاستون شه اشاره کرد که هم اکنون علاوه بر خسارت وارده رودخانه ای هم در سطح آن جاری است .

در بخشی از جاده مهدی آباد در حال حاضر عبور و مرور از درون آب انجام می شود و قسمتی از این محدوده هم توسط باران شسته و از بین رفته که در اوایل بروز خسارت ، موجب اختلال در رفت و آمد وسایل نقلیه و حتی خسارت به آنها شده بود .

گفتنی است با توجه به بارش های پیش رو و احتمال تخریب بیشتر جاده ها ، مردم این روستاها انتظار رسیدگی سریع به این مشکل را دارند .  

 برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :