۱۳۹۸ شنبه ۲ شهريور  | 2019 August 24
کد مطلب: 4726   تاریخ انتشار : ۱۳۹۶ جمعه ۲۷ بهمن ساعت 17:23 نسخه چاپی
در لیگ فوتبال بزرگسالان لالی

ادامه مسابقات فوتبال لیگ بزرگسالان با صدر نشینی تیم پیام + عکس و جدول مسابقات

لالی نیوز:نتایج هفتگی مسابقات لیگ فوتبال بزرگسالان شهرستان لالی به همراه تصاویر و جدول رده بندی به صورت هفتگی در همین خبر برای همه مخاطبان اعلام می شود .

به گزارش لالی نیوز نتایج هفتگی مسابقات لیگ فوتبال بزرگسالان شهرستان لالی به همراه تصاویر و جدول رده بندی به صورت هفتگی در همین خبر برای همه مخاطبان اعلام می شود .

جدول رده بندی مسابقات


هفته پنجم

 

در هفته آخر این مسابقات که دیروز برگزار شد تیم چاووشان با نتیجه پرگل 4 بر 2 توانست سومین شکست تیم چاووشان را رقم زده و دومین پیروزی خود را به دست آورد و البته بازی دو تیم ستاره جنوب و پیام هم به علت بارندگی لغو شد .

بنا بر این هفته آینده با برگزاری دو دیدار عقب افتاده شاهین - فرهنگیان و پیام - ستاره جنوب با به پایان رسیدن مسابقات تکلیف قهرمانی مشخص می شود .

هفته چهارم

در ادمه این رقابت ها در هفته چهارم دو تیم پیام و چاووشان به مصاف هم رفتند که تیم پیام با نتیجه دو بر صفر تیم چاووشان را شکست داد و دیدار تیم شاهین و فرهنگیان به علت دیدار تیم شاهین در مسابقات استانی به زمانی دیگر موکول شد .

 

هفته سوم

در اولین دیدار هفته سوم دو تیم شاهین و ستاره جنوب در روز پنجشنبه به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی چیزی بهتر از نتیجه تساوی 1 بر یک برای هر دو تیم نبود .

همچنین بعد از ظهر امروز جمعه 13 بهمن ماه دو تیم فرهنگیان و پیام به مصاف هم رفتند که نتیجه این بازی پیروزی 2 بر 0 تیم پیام بود .

.......

نتایج هفته های قبل

در رقابت های این هفته شاهین روز گذشته توانست با 1 گل رقیب خود یعنی تیم چاوشان را شکست دهد و در بازی باقیمانده که امروز برگزار شده بود تیم فرهنگیان با نتیجه سه بر دو ستاره جنوب را شکست داد. تیم پیام این هفته استراحت داشت .

به این ترتیب و تا پایان هفته دوم تیم شاهین با یک برد و یک تساوی و چهار امتیاز در صدر جدول و تیم فرهنگیان با یک بازی کمتر و سه امتیاز در رتبه دوم ، و تیم های پیام ، چاوشان و ستاره جنوب با یک امتیاز در رده های بعدی قرار دارند .

مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :