۱۳۹۹ شنبه ۲۹ شهريور  | 2020 September 19
کد مطلب: 5108   تاریخ انتشار : ۱۳۹۸ يکشنبه ۱۷ آذر ساعت 18:11 نسخه چاپی
با معرفی نفرات برتر

اختتامیه نهمین سوگواره ملی دل نوشته های عاشورا در لالی برگزار شد + عکس

لالی نیوز:نهمین سوگواره ملی دلنوشته‌های عاشورا که با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان و ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان و به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی از برگزیدگان سه بخش ادبی(شعر، داستان و خاطره) و عکس تقدیر به عمل آمد.

به گزارش لالی نیوز آیین اختتامیه نهمین سوگواره ملی دل نوشته های عاشورا در روز شنبه 16 آذر ماه 98 در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی برگزار شد.

در این مراسم بهرام جمالپور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لالی و دبیر نهمین سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا گفت: نهمین سوگواره ملی دلنوشته های عاشورا با هدف گسترش فرهنگ عاشورائی و شناسائی هنرمندان جوان برگزار شد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی لالی گفت : در این دوره 750 اثر فاخر در دو بخش ادبی و عکس به دبیرخانه این سوگواره ارسال شد که 250 اثر دربخش ادبی و 450 اثر در بخش عکس مورد داوری قرار گرفتند.

آثار توسط هیئت داوران در بخش ادبی مقام اول شعر عاطفه جوشقانیان از قم، مقام دوم شعر مهدی جهاندار از اصفهان، مقام سوم علی سلیمانی از تهران و اثر قابل تقدیر در بخش شعر اصغر رضایی گماری و در بخش داستان عبدالرزاق پور عاطف از اهواز و در بخش خاطره عرفان هزاریان از لالی و در بخش عکس مقام اول آقای علی اصغر فیض الهی از بیجار کردستان، هادی دهقان پور از سبزوار خراسان رضوی و خانم اعظم حاجی پور از لالی اعلام و تقدیر و تجلیل شدند.
برچسب ها : ,


مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :