۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۳ آذر  | 2020 December 3
کد مطلب: 5183   تاریخ انتشار : ۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد ساعت 16:30 نسخه چاپی
به صورت ویدئو کنفرانس در لالی

آغازبه کار دفترارتباطات مردمی نماینده مجلس شهرستان لالی به صورت همزمان با سه شهر دیگر + تصاویر

لالی نیوز:در برنامه ای هماهنگ دفاتر ارتباطات مردمی علیرضا ورناصری نماینده منتخب مجلس در حوزه انتخابیه مسجدسلیمان آغاز به کار کردند.

به گزارش لالی نیوز در این برنامه که به صورت مجازی و از طریق ویدئو کنفرانس با حضور مسئولین 4 شهرستان ، مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا برگزار شد آغاز به کار رسمی دفاتر ارتباطات مردمی نماینده مجلس اعلام شد.

مراسم همزمان در لالی در محل فرمانداری برگزار شده بود که طی آن حجت الاسلام سیداحمدی (امام جمعه) ، گودرز ترکی زاده(فرماندار) ، محمد علی محمدی (دادستان) ، سرهنگ روح الله بیگدلی (فرمانده نیروی انتظامی) و سروان گوروی (فرمانده سپاه) ضمن تبریک عید سعید فطر و سالروز آزادسازی خرمشهر آمادگی مجموعه های خود را به منظور خدمت هر چه بیشتر به مردم و رفع مشکلات شهرستان در حضور علیرضا ورناصری اعلام کردند .

در انتهای این برنامه که همزمان در 4 شهرستان پخش می شد علیرضا ورناصری در سخنانی با پوزش از عدم برگزاری جلسات به خاطر رعایت مسائل بهداشتی ابراز امیدواری کرد که در فرصتی مناسب با حضور مردم به ایراد سخنرانی و بیان اقدامات به عمل آمده بپردازد.

این برنامه در سایر شهرستان ها نیز به همین صورت برگزار شد .

گفتنی است آدرس دفتر ارتباطات مردمی علیرضا ورناصری در شهرستان لالی در خیابان بهار و واقع در محل سابق مرکز بهداشتی و درمانی شماره 1 شهرستان لالی می باشد و سرهنگ علیرضا کریمی فرمانده سابق و بازنشسته سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان لالی به عنوان مسئول دفتر ایشان فعالیت خواهند کرد .

مدیریت سایت از درج نظرات کذب و یا با سلیقه های شخصی افراد معذور می باشد.
نام :  
پست الکترونیکی :  
نظر شما :